Jako jedna z nejlépe hodnocených her všech dob a s více než 23 miliony dodaných kopií po celém světě je Elden Ring pro vývojáře FromSoftware obrovským úspěchem, což znamená, že je přirozené předpokládat, že studio s touto IP v blízké budoucnosti v dohledné době neskončí.

Podle šéfa FromSoftware a ředitele Elden Ring Hidetaky Miyazakiho se však v současné době neplánuje druhé rozšíření po červnovém vydání hry Elden Ring: Shadow of the Erdtree ani žádné plnohodnotné pokračování.

V nedávném rozhovoru pro IGN Japan Miyazaki na otázku ohledně budoucnosti vlastnictví Elden Ringu odpověděl, že ačkoli Shadow of the Erdtree nepovažuje za konec Elden Ringu, stále se jedná o „velký zlom“, což znamená, že si na další vývoj série ještě nějakou dobu počkáme.

Přečti si  The Last of Us Season 2 od HBO by mělo mít premiéru v první polovině roku 2025

Nebudu říkat: ‚Tohle je její konec,‚“ řekl. „Je to proto, že si myslím, že nemusíme ničit možnosti budoucnosti a dobré nápady, které se mohou v budoucnu zrodit. V tuto chvíli se však o žádném dalším DLC ani o Elden Ring 2 neuvažuje. I když to nebude úplný konec příběhu, myslím, že toto DLC bude velkým zlomem.

Samotný Shadow of the Erdtree samozřejmě vypadá na obrovský zážitek, takže se fanoušci Elden Ringu mají na co těšit. Společnost FromSoftware o něm mluví jako o dosud největším rozšíření a je potvrzeno, že bude obsahovat novou mapu, která bude větší než oblast Limgrave v základní hře, a více než 10 nových soubojů s bossy.

Přečti si  Výpis pracovních nabídek pro PlayStation naznačuje, že se pracuje na mobilní herní platformě

Elden Ring: Shadow of the Erdtree vychází 21. června pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno