Říše bude charakterizována “technickými zázraky, jako jsou důlní jámy, umělé vodní kanály a rozlehlá města.”

Game Informer nedávno odhalil God of War Ragnarok jako svou další titulní hru, kdy v rámci této publikace představí celkem zhruba čtyři minuty nových záběrů ze hry. Nedávno jsme z toho viděli něco málo, objevily se také nové podrobnosti o boji nadcházejícího pokračování a nyní máme konečně na co koukat.

Nové video nahrané Game Informerem odhaluje něco málo přes minutu nových záběrů ze hry a představuje jednu z nových říší, do kterých budou Kratos a Atreus ve hře cestovat – říši trpaslíků Svartalfheim. SIE Santa Monica Studio již dříve potvrdilo, že v God of War Ragnarok se objeví všech devět říší (na rozdíl od předchůdce, kde byly tři říše nepřístupné), přičemž každá říše bude ovlivněna Fimbulwinterem jiným způsobem. 

V Midgardu je jezero Devíti úplně zamrzlé, což znamená, že místo veslování na lodi budou Kratos a Atreus cestovat na saních tažených dvěma vlky, Speki a Svannou. Na druhou stranu ve Svartalfheimu jsou účinky Fimbulwinter odlišné a lodě budou opět ve velkém provozu.

Přečti si  Samsung od příštího roku nabídne Xbox Game Pass i u modelových řad televizorů z roku 2021

Svartalfheim bude mnohem bujnější a zalidněnější, než na co by mohli být fanoušci titulu z roku 2018 zvyklí, přičemž vývojáři chtějí vyzdvihnout trpasličí vynalézavost s různými jedinečnými body zájmu roztroušenými po celé říši, včetně důlních jam, rozlehlých měst, umělých vodních kanálů a více.

Úroveň designu v říši trpaslíků bude také mnohem komplikovanější a vertikální, zatímco hádanky a výzvy k procházení budou mít také svou vlastní jedinečnou příchuť. Gejzíry tryskající ze země lze zmrazit pomocí Leviathan Axe, pokud je chcete přejít, zatímco na druhou stranu můžete také použít Blades of Chaos k rozbití hrnců, abyste v některých hádankách zase uvolnili gejzíry zespodu.

Kromě nových záběrů ze hry sdílel Game Informer také některé nové screenshoty. Podívejte se na to níže.

Přečti si  God of War Ragnarok vypadá na nových screenshotech úchvatně

God of War: Ragnarok vychází 9. listopadu pro PS4 a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno