Svou existenci všem dnes připomněl všem jistě dobře známý nájemný zabiják Agent 47, který v již třetím díle obnovené série Hitman dorazí k hráčům už na začátku příštího roku.

S ohledem na to, že datum vydání Hitman 3 se nezadržitelně blíží, bylo potřeba, aby marketingové oddělení pořádně koplo do vrtule a začalo novinku tlačit do fanoušků. Prvním výstřelem je 3 minuty dlouhý gameplay trailer, který zveřejnili vývojáři na svých sociálních sítích.

Samotný trailer nikterak nevybočuje z řad předchozích trailerů a nese se v podobném duchu. Agent 47 s ledovým klidem popravuje všechny nepřátele a cíle, kteří mu přijdou do cesty.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Vzpomenout můžeme i srpnové State of Play, ve kterém vývojáři přislíbili podporu pro PSVR. Pokud jste tak snili o momentu, kdy ve virtuální realitě někoho k smrti umlátíte gumovou kachničkou, nyní budete mít příležitost. IOI také informují, že s třetím dílem ještě více posouvají hranice svých systémů, zejména pokud jde o AI. Vývojáři by ve třetím díle měli vyslechnout požadavky a připomínky fanoušků, které měli u prvních dvou dílů této novodobé trilogie.

Hitman 3 vychází 20. ledna pro PC, Nintendo Switch, PlayStation a Xbox.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno