Xbox přichází s nabídkou dalších her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold.

Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Aragami: Shadow Edition 

Od 1. do 30. 11. pro Xbox One

V Aragami: Shadow Edition se vydejte na cestu plnou krve a záhad. V této edici, zahrnující jak původní hru, tak i epizodu Nightfall, si zahrajete jako neživý zabiják se schopností ovládat stíny. Zbavte se nepřátel pomocí široké škály nadpřirozených sil v sólo kampani nebo v online režimu pro více hráčů s kamarádem a podrobte testu své dovednosti nepozorovaného pohybu.

Swimsanity! 

Pro Xbox One od 16. 11 do 15. 12.

Rozpoutejte naprosté šílenství ve Swimsanity! Dejte se dohromady až se čtyřmi kamarády a používejte unikátní vylepšen a zbraně, anebo si to rozdejte mezi sebou o to, kdo z vás zůstane naživu jako poslední Mooba. Díky více než 150 výzvám v celkem osmi režimech intenzita akce v této akční podvodní kooperativní střílečce nikdy neopadá.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Full Spectrum Warrior 

Pro Xbox One a Xbox 360 od 1. do 15. 11.

Vytvořte tým a připravte se na výsadek v klasickém xboxovém titulu Full Spectrum Warrior. Co začalo jako výcviková pomůcka pro americkou armádu, skončilo jako realistický vojenský simulátor pěchotního boje v městském prostředí. Ujměte se velení týmu Alpha a Bravo a s využitím autentických pěchotních protokolů pro boje na zastavěném území si poraďte s nebezpečím, které číhá za každým rohem.

LEGO Indiana Jones 

Pro Xbox One a Xbox 360 od 16. do 30. 11.

Nasaďte si legendární klobouk, popadněte bič a vydejte se hledat štěstí a slávu ve hře LEGO Indiana Jones. Toto originální dobrodružství využívá zábavné a kreativní prvky stavebnic LEGO a kombinuje je s nekončící akcí ve stylu klasických filmů s Indiana Jonesem. Budujte, bojujte a hledejte cestu přes známá filmová místa s notnou dávkou humoru pod značkou LEGO.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Hrajte také více než 100 skvělých her z knihovny předplatného Xbox Game Pass, do níž přichází tyto novinky:

 • Forza Motorsport 7
 • DOOM Eternal
 • Tales of Vesperia: Definitive Edition
 • Cricket 19
 • Supraland
 • Carto
 • Day of the Tentacle Remastered
 • Full Throttle Remastered
 • Grim Fandango Remastered
 • Five Nights at Freddy’s
 • Unruly Heroes

Lokalizovaný dashboard: Rádi bychom také znovu potvrdili, že jak nové konzole Xbox Series X a S, stejně jako starší modely Xbox One mají už teď k dispozici plně česky a slovensky lokalizované uživatelské rozhraní. To je dostupné po stažení aktualizace a provedení příslušné změny jazyka v nastavení konzole.

###

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jen po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno