A je to tu zase! Fanoušci od roku 2013, kdy vyšel Splinter Cell Blacklist, netrpělivě čekají na nové dobrodružství Sama Fishera a s nadějí se upínají na každou informaci, naznačující vznik nového dílu.

Vypadá to že před E3 2019 je tato hra opět žhavím tématem a prodejce GameStop možná právě přilil olej do ohně, když uvedl repliku Sam Fisher Goggles na prodej na svých internetových stránkách za 39,99 dolarů, přičemž je uvedl jako „E3 collectible“. Ty byly následně z obchodu staženy, ovšem Wario64 je stihl na stránkách vyfotit.

Bylo by přinejmenším zvláštní, že by GameStop prodával nové zboží spojené s touto značkou, kdyby nemělo dojít na oznámení nového dílu.  Pokud skutečně Ubisoft oznámí novou hru ze série Splinter Cell, tak se dá očekávat, že to bude až v samotném závěru konference.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Ovšem rádi bychom připomenuli, že podobný humbuk kolem nového oznámená Splinter Cellu proběhl už v loňském roce a kde nic tu nic… Jsme proto velmi zvědaví, zda to letos vyjde a GameStop skutečně naznačil vznik nového dílu.

Konference Ubisoftu startuje 10. června ve 21:45 a budete ji moci sledovat na našem Twitchi.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno