Na výstavě Xbox Games Showcase začátkem tohoto měsíce představily společnosti Microsoft a The Coalition hru Gears of War: E-Day, a přestože jsme se dozvěděli několik zajímavých informací o kampani pro jednoho hráče, od toho, že bude zcela lineární, až po to, že se bude vracet k hororové atmosféře původních Gearsů, o její multiplayerové složce nebylo řečeno téměř nic.

Vlastně, bude vůbec mít hra režim pro více hráčů? Gears je samozřejmě série, která historicky kladla velký důraz na nabídku multiplayeru, a ačkoli The Coalition a Microsoft zatím oficiálně nepotvrdily, že E-Day bude dělat totéž, kreativní ředitel Matt Searcy naznačil, že tomu tak skutečně bude.

V nedávném rozhovoru pro Windows Central Searcy sice přímo nepotvrdil, že Gears of War: E-Day bude obsahovat multiplayer, ale uvedl, že jako další hra hlavní řady série nabídne takovou rozmanitost režimů, jakou hráči od Gearsů očekávají.

Přečti si  Analytik tvrdí, že PlayStation v zářijové prezentace odhalí PS5 Pro

Řekl bych, že je to další hlavní hra Gears,“ řekl. „Hra Gears má poměrně jasnou DNA herních režimů, takže pravděpodobně můžete předvídat, kam se budeme ubírat s E-Day.

O tom, jaké režimy můžeme přesně očekávat, bude The Coalition mluvit později, ale pro případ, že by existovaly nějaké pochybnosti o tom, zda hra bude obsahovat multiplayer, toto by je mělo vyvrátit.

Gears of War: E-Day je ve vývoji pro Xbox řady X/S a PC. Žádné okno vydání nebylo oficiálně oznámeno, ale zprávy tvrdí, že by hra mohla směřovat k vydání v roce 2025.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno