Vývojáři ze studia Sucker Punch na svých sociálních sítích zveřejnili detaily o prvním rozšíření, které chystají pro Ghost of Tsushima. Těšit se můžeme na herní módy pro dva až čtyři hráče.

Ghost of Tsushima: Legends se do jisté míry inspiruje japonskou mytologií. Hráči tak budou muset spolupracovat, aby porazili různá stvoření z tamních bájí a pověstí. Připraveny jsou herní režimy pro týmy o dvou a čtyřech hráčích. Úkoly pro méně početný tým se budou zdánlivě podobat základní příběhové kampani Jina Sakaie a Survival úkolům. Čtyřčlenné týmy budou mít před sebou výzvy poněkud komplikovanější.

Hráči si také budou moci zvolit ze 4 typů postav. Ať už si vyberete Lovce, Assassína, Ronina nebo Samuraje, tak můžete očekávat různé druhy útoků a schopností. Zda se budete moci postavit tváří v tvář svému kamarádovi či kamarádce v rituálním souboji 1v1 ale potvrzeno nebylo.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Se svými přáteli se budete moci přenést i na zcela novou mapu, kde je pro vás připravený Raid. Ten nebude v DLC dostupný hned v den vydání, ale objevit by se měl krátce poté. Zoubky si na vás ovšem budou brousit noví nepřátele Oni, kteří vládnou nadpřirozenými schopnostmi. A kdy že rozšíření Legends dorazí? Dočkáme se jej ještě letos na podzim.

Ghost of Tsushima je nyní k dispozici exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno