Podle Ubisoftu bude Ghost Recon Breakpoint bude vyžadovat stálé připojení k internetu a to i v případě, že budete hrát sólo, jinými slovy hra nebude hratelná offline, stejně jako ostatní tituly Ubisoftu, včetně Divize 2 a Rainbow Six Siege a dalších.

S touto informací přišel oficiální účet Ghost Recon, když se jeden z fanoušků zeptal na potřebu připojení k internetu. Tento krok zcela jistě zklame hráče, kteří dávají přednost hraní her offline jako u předchozí hry Ghost Recon Wildlands. TRato informace může být bodem zlomu i pro hráče disponující nestabilním, nebo slabým připojením k internetu.

Pokud však nemáte s aktivním připojením k internetu žádný problém, potom máte možnost přihlásit se do Ghost Recon Breakpoint beta, prostřednictvím oficiální stránky hry. Termíny konání beta testu zatím nebyly oznámeny, ale registrace jsou již nyní otevřeny. Do bety budou mít zaručená přístup předplatitelé těchto verzí hry:

  • Ghost Recon: Breakpoint Standard Edition
  • Ghost Recon: Breakpoint Steelbook Gold Edition
  • Ghost Recon: Breakpoint Ultimate Edition
  • Ghost Recon: Breakpoint Wolves Collector’s Edition
Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

V případě, že to ještě nevíte, tak PC verze Ghost Recon Breakpoint bude k dispozici výhradně prostřednictvím Epic Games Store a nebude k dispozici na Steamu, tak jako tomu bylo v případě Wildlands.

Ghost Recon Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno