Po loňském vydání pro PC a PS5 s časovou exkluzivitou, vydá Bethesda Ghostwire: Tokyo na Xbox 12. dubna.

Vývojáři navíc potvrdili novou masivní aktualizaci „Spider’s Thread“, která bude spuštěna ve stejný den pro všechny platformy.

Kromě hlavní hry postaví herní režim Spider‘s Thread hráče postaví před úkol projít zkouškou ohně s 30 etapami vybranými z více než 120 ručně vytvořených úrovní s jediným jednoduchým cílem: dostat se na konec. Zatímco budou hráči plnit výzvy a etapy, budou si odemykat další schopnosti a herní měnu, kterou můžou utratit za vylepšení.

Pokud neuspějete, je to cesta zpět na začátek, i když vám zůstanou některá vylepšení. Pro fanoušky příběhů jsou přidávána nová místa, jako je oblast střední školy, a rozšířené příběhové cutscény, které poskytují více ponoření do děje. Dalším příjemným doplňkem je nastavení „Reduced Horror Effects“, které nahrazuje strašidelné efekty nálepkami Shiibuya Hachi.

Přečti si  Unikl screenshot ze hry Avatar: Frontiers of Pandora

Prozkoumejte nové oblasti a odhalte větší část příběhu

Aktualizace Spider‘s Thread přidává nové lokace v duchy zamořených ulicích nadpřirozeného Tokia, včetně místní střední školy. Tyto nové lokace obsahují nové mise, které mohou hráči splnit a odhalit tak další záhady. Příběh hlavní hry bude rovněž zahrnovat prodloužené filmečky, díky kterým hráči získají hlubší vhled do zápletky, zatímco budou hrát dobrodružství Akito a KK a budou se snažit zabránit hrozivé Hannye, aby zničila Tokio.

Čelte novým nepřátelům pomocí nových schopností

V aktualizaci Spider‘s Thread do Tokia dorazí nebezpeční noví Návštěvníci, jako třeba neviditelný Silent Gaze či nepolapitelný Retribution. Aby Akito tyto nové nepřátele porazil, získá nové schopnosti včetně Charge Rush a ničivého protiútoku

Přečti si  Předobjednávky Horizon Forbidden West: Burning Shores jsou nyní k dispozici

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno