Patrick Redding z WB Games Montreal „nepotvrdil ani nepopřel“, zda se objeví Harley Quinn, tedy parťačka Jokera, který ovšem ve hře není.

Gotham Knights od WB Games Montreal nedávno obdrželo nový trailer, který se zaměřil na Barbaru Gordon jako Batgirl. Každý člen týmu měl v posledních měsících čas zazářit, ale stále přetrvávají pochybnosti o tom, zda se Batman objeví nebo ne.

Bohužel fanouškům, kteří hledají zvrat v pozdní hře a potenciálně hratelného Dark Knighta, se jejich přání nesplní. Během fanouškovského Q&A na San Diego Comic-Con řekl kreativní ředitel Patrick Redding, že Batman je „opravdu mrtvý“. Zatímco jeho smrt nastane v prvních deseti minutách, zůstane to tak až do úplného konce. Zajímavé je, že zatímco Redding potvrdil, že Joker ve hře také není, uvedl: “Nepotvrdím ani nevyvrátím, zda je tu přítomna Harley.”

Přečti si  Bayonetta 3 se připomíná novým trailerem

I když nebylo řečeno nic o návratu Riddler Trophies, bylo poznamenáno, že „přesně jeden“ otazník pro padoucha je přítomen v celé hře. Zda to znamená vystoupení samotného Edwarda Nygmy nebo se jen jedná o easter egg, se teprve uvidí. Zajímavé je, že Redding také zaznamenal vlastní dialogy a filmové záběry v závislosti na tom, která postava byla v daném okamžiku ovládána. To by mohlo naznačovat, že některé scény se odehrávají mírně odlišně v závislosti na přítomné postavě. 

Gotham Knights vychází 25. října pro Xbox Series X/S, PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno