Ve svých výsledcích za čtvrté čtvrtletí a celý fiskální rok 2024 Take-Two Interactive oznámilo, že Grand Theft Auto 6 bude spuštěno na podzim 2025. První odhalený trailer uváděl, že velmi očekávaný titul v otevřeném světě dorazí příští rok.

Generální ředitel společnosti Take-Two Strauss Zelnick uvedl: „Když vstupujeme do fiskálního roku 2025 s pozitivní dynamikou, očekáváme, že zajistíme čisté rezervace ve výši 5,55 až 5,65 miliardy USD. Náš výhled odráží zúžení dříve stanoveného okna kalendáře Rockstar Games na rok 2025 na podzim kalendáře 2025 pro Grand Theft Auto 6.

Jsme přesvědčeni, že společnost Rockstar Games poskytne jedinečný zábavní zážitek, a naše očekávání ohledně komerčního dopadu titulu se stále zvyšují. Při pohledu do budoucna věříme, že naše společnost je připravena dosáhnout nové úrovně úspěchu, a očekáváme, že ve fiskálních letech 2025, 2026 a 2027 dosáhneme postupného růstu čistých rezervací. Jsme přesvědčeni, že při realizaci našich plánů podpoříme náš rozsah, zvýšíme naše marže a zajistíme našim akcionářům špičkové výnosy v oboru.

Přečti si  Rockstar možná přinese předplatné GTA+ na Switch

Když se Variety zeptali na další podrobnosti o datu vydání Grand Theft Auto 6, Zelnick odpověděl: „Myslím, že to tam zatím necháme. Toto [oznámení] přijde od Rockstar a bude v souladu se způsobem, jakým titul propagují.

Ačkoli s odkazem na „pozitivní dynamiku“, společnost Take-Two Interactive vykázala za tři měsíce končící 31. březnem 2024 ztrátu 2,9 miliardy dolarů (oproti 610,3 milionu dolarů ve stejném čtvrtletí loňského roku). Z toho 2,18 miliardy dolarů tvoří „náklady na dobré jméno“, zatímco „náklady související s akvizicí“ představovaly 304,3 milionu dolarů a restrukturalizace za 93,3 milionu dolarů.

Grand Theft Auto 6 je ve vývoji na Xbox Series X/S a PS5, přičemž verze pro PC ještě není potvrzena.  Hra se odehrává v moderním Vice City a vystupují v něm dva protagonisté, Lucia a Jason, kteří se pustí do zločinu. Rockstar ani Take-Two neuvedly, kdy budou další podrobnosti, takže zůstaňte naladěni na aktualizace v nadcházejících měsících.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno