Příběh se odehrává o tři roky později a sleduje příběh domorodce z Teer Fradee, který je převezen do Gacane, kdy musí podstoupit řadu konfliktů, aby získal vlastní svobodu.

RPG GreedFall, které se prodalo přes dva miliony kopií, dostává pokračování. Vydání GreedFall 2: The Dying World od společnosti Nacon je plánováno na rok 2024 pro PC a konzole. Odehrává se tři roky po první hře a vidí hráče v roli domorodce z Teer Fradee, který byl převezen na kontinent Gacane.

S malichorským morem, válkou a konflikty mezi frakcemi se musí hráč osvobodit a rozhodnout o svém osudu. Boj je stále možností, ale stejně tak i diplomacie a případní spojenci, kteří se na cestě shromáždí. Konečným cílem je zastavit „dobývací ambice jednoho muže“.

Přečti si  PlayStation VR2 bude používat technologii Tobii Eye-Tracking

Ředitelka a zakladatelka Spiders Jehanne Rousseau řekla: „Zatímco jsme pracovali na Steelrising , naše láska k vesmíru GreedFall nikdy nevyprchala, a proto jsme nadšeni, že se k němu vracíme. V této nové kapitole hráči prozkoumají starý kontinent s jeho většími a rozmanitějšími prostředími. Potkají nové společníky a nové frakce a já doufám, že zažijí nezapomenutelná dobrodružství.

Generální ředitel Nacon Alain Falc dodal: „Jsme velmi nadšeni, že můžeme všem odhalit GreedFall 2 , novou hru od Spiders. Mnoho fanoušků po celém světě prosilo o toto pokračování a my jsme potěšeni, že můžeme vydat tuto novou hru, kterou si tito fanoušci určitě zamilují. Doufáme také, že osloví nové hráče a všechny fanoušky RPG her, skvělých příběhů, akce a fantazie.

Přečti si  Ubisoft oznamuje ukončení provozu online služeb pro několik starších her

Ačkoli GreedFall 2: The Dying World bude klást stejný důraz na výběr hráče a vyprávění příběhu, boj je zjevně taktičtější. Zda budou ve hře stejné bojové mechaniky v reálném čase z originálu, zůstává zahaleno tajemstvím. 

GreedFall 2: The Dying World je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno