Uznávaná kooperativní střílečka z pohledu třetí osoby od Arrowhead nadále nabírá na síle a dosahuje vrcholu na 409 367 souběžných hráčích na PC.

Hra Helldivers 2 od studia Arrowhead Game Studios dosáhla dalšího neuvěřitelného milníku. Na platformě Steam dosáhla 409 367 souběžně hrajících hráčů, čímž překonala i Grand Theft Auto 5 od Rockstar Games (které na této platformě dosáhlo 364 548 souběžně hrajících hráčů před devíti lety). Stalo se tak poté, co nedávno překonala počty hráčů u her Starfield a Destiny 2, přičemž vývojáři museli kvůli přeplněným serverům zvýšit limit souběžných hráčů.

Hra Helldivers 2 byla ve vývoji téměř osm let a k 11. únoru se jí prodalo přibližně milion kusů. Nyní by již mělo být toto číslo mnohem vyšší a Arrowhead se snaží rozšířit svůj vývojářský tým pro budoucí obsah. Na roadmapě se pracovalo, ale vzhledem k tomu, že je „velmi zastaralá v porovnání s tím, co nyní chceme dělat“, pracuje tým na nové, jak uvedl generální ředitel studia Johan Pilestedt.

Hra Helldivers 2 je k dispozici pro PS5 a PC, přičemž podporuje multiplayer napříč platformami. Arrowhead možná někdy v budoucnu přidá cross-progres, i když to není zaručeno, přestože tolik lidí hraje na obou platformách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno