IO Interactive po svém osamostatnění se představilo očekávané novinky do Hitmana, v první řadě je to nová kampaň, která rozšíří hru.

Nová kampaň ponese název Patient Zero, která sice nepřidá nové prostředí, ale provede nás po čtyřech už známých lokalitách, které byly přetvořeny globální pandemií, kde Hitman bude hledat původce viru. Konkrétně se děj bude odehrávat v lokalitách: Bangkok, Sapienza, Colorado a Hokkaido. Ve všech těchto lokacích bude upraveno prostředí, změněné obsazení nepřátel, AI, i nové možnosti zabíjení. Do hry přibudou také nové HUD prvky.

Pokud titul ještě nemáte můžete se podívat po Game of the Year edici, která obsahuje veškeré bonusy, včetně výše zmíněné kampaně.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Kampaň bude iv Game of the Year edici, ta bude obsahovat:

Hitman The Complete First Season
Patient Zero kampaň
Tři obleky a to Clown Suit, Raven Suit, Cowboy Suit, každý s tematickými zbraněmi
Tři nové tématické Escalation kontrakty

Navíc IO Interactive vydává i 4K update pro Xbox One X, který přidá 4K rozlišení, zlepší framerate a přidá další drobná vylepšení, jako například na PC přibude TOBI Eye Tracking podpora is Dynamickým nasvícením, rozšířeným pohledem a přirozeným mířením. Pro všechny verze bude upraven UI, reorganizovány menu, ve všech misích se vylepší nasvícení, HDR, skybox, aby vypadaly jako skutečné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno