Death Stranding, tato PlayStation exkluzivita z pera geniálního tvůrce Hidea Kojimy se v současné době stále nachází ve stádiu vývoje a její vydání je plánováno nejdříve na rok 2019.

Hra je tajemná jako samotný Hideo, který velmi rafinovaně hráčům teasuje drobné informace, které by mohli naznačovat příběh, zasazení, ale i herecké obsazení. Právě o hereckém obsazení jsme se vám v minulosti již jednou rozepsali a dnes v tomto tématu budeme pokračovat.

Další tajemství ohledně obsazení hlavní ženské protagonistky totiž získává mnohem jasnější obrysy. Zdá se totiž, že hlavní hrdinku ve hře Death Stranding ztvární Diane Krugerová, která je známá pro své role ve filmech Lovci pokladů a  Inglorious Basterds.

K tomuto závěru vede několik bodů. Zaprvé herečka může mluvit v angličtině, francouzštině a němčině. To je důležité, protože záběry ve druhém  traileru Death Stranding naznačují, že hra může být částečně umístěna v nacisticky okupované Francii, takže někdo, kdo je schopen mluvit všemi třemi jazyky, by byl ideální.

Za druhé existují fotografické důkazy na sociálních sítích, kde jsou zachyceni Diane Krugerová s Hideo Kojimou, asistentkou Kojimy a  hvězdou Death Stranding Normanem Reedusem. Navíc Krugerová uveřejnila v září 2017 fotku na Instagram, kde má na sobě rukavice používané při motion capture a vypadají nachlup stejně jako ty, které používal Norman Reedus, když točil svou roli.

Zatím nelze s jistotou říci, zda Diane Krugerová bude skutečně hlavní ženskou protagonistkou v Death Stranding s touto informací musí přijít samotný Hideo Kojima, nebo Kojima Productions. Dřívější zprávy naznačovaly, že by hlavní hrdinkou mohla být Emma Stone, ale po dnešním dni a po těchto vcelku přesvědčivých důkazech se zdá, že jí bude právě Diane Krugerová, to ovšem neznamená, že Emma nemůže mít ve hře vedlejší roli, podobně jako dnes již nejméně pravděpodobná Stefanie Joosten.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Death Stranding je v současné době ve vývoji exkluzivně pro PlayStation.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno