Slibná kooperativní stealth heist hra Hood: Outlaws and Legends se blíží svému vydání a Focus Home Interactive nyní podrobně popisuje obsah hry po spuštění.

Hráči Hood se mohou těšit na sérii bezplatných aktualizací po celý rok, které nakonec přidají novou mapu, pátou třídu inspirovanou Robinem Hoodem, za kterou budou hrát, a několik nepojmenovaných „hlavních herních doplňků“. K dispozici bude také řada placených battle passů, které budou obsahovat řadu kosmetiky k odemčení. Podívejte se níže na trailer k obsahu po spuštění, který přichází do hry Hood: Outlaws and Legends.

Zde je také kompletní plán v podobě obrázku Hood: Outlaws and Legends.

První rok podpory po vydání  bude rozdělen do čtyř tematických období, z nichž každé bude obsahovat hlavní bezplatné herní doplňky, komunitní akce, novou kosmetiku a další. Nová mapa, Mountain, dorazí krátce po startu jako součást počáteční sezóny: Litha. Skládá se ze dvou odlišných oblastí propojených mosty, kombinace dlouhých výhledů a těsných nekrytých nadjezdů činí z Mountain novou, smrtící výzvu.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Jak ukazuje dnešní trailer, brzy se do hry chystají i další doplňky. Počáteční sezóna, Litha, také přinese zcela nový herní režim, který okoření věci s větším zaměřením na krvavou akci. Při pohledu do budoucna má do Sherwoodu dorazit také nový bezplatný Outlaw – zůstaňte naladěni a získejte další informace o Eidaa a jejích schopnostech změnit loupež v blízké budoucnosti.

Předobjednávky hry Hood: Outlaws a Legends jsou nyní k dispozici a ti, kteří si hru předobjednají, se mohou těšit na bonus v podobě kosmetického balíčku „Forest Lords“. Focus Home Interactive také nabízí edici Hood: Outlaws a Legends Year 1 Edition, která obsahuje hru a její tři battle passy za 50 $.

Hood: Outlaws and Legends vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 10. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno