Masivně populární battle royalle Call of Duty: Warzone je v současné době ve své své páté sezóně a aktuálně v ní mohou hráči nalézt teaser na nadcházející díl Call of Duty: Black Ops: Cold War.

Letošní nadcházející díl série CoD je prozatím teasován prostřednictvím webu, který dosud přehrával historické záběry z let 1961 a 1962.

Streamer PrestigeIsKey nyní objevil v Call of Duty: Warzone, že hráči jsou schopni společně sbírat příběh dalšího dílu v sérii prostřednictvím statku uzamknutého kombinací čísel v zóně H6 mapy. Uvnitř místnosti najdou hráči televizory, generátor, telefon, plány a mnohem více, stejně jako několik dropů, které odmění jejich objev. 

Kód na videorekordéru otevírá dveře na statku v zóně H6 – pokusil jsem se získat záběry ze všeho.

Nejpozoruhodnějším slovem v místnosti je „Venona“, který je zobrazen na plakátu. Jak by vám mohlo říci mnoho nadšenců historie, projekt Venona byl kontrarozvědkovým programem řízeným vládou Spojených států od roku 1943 do roku 1980. Jeho hlavním cílem bylo dekódovat zprávy odesílané do a ze Sovětského svazu, který byl považován za amerického nepřítele. během studené války.

Přečti si  Třetí sezóna AXE FIFA COOL Ligy startuje

Všechny tyto detaily naznačují, že příští  Call of Duty  se bude skutečně odehrávat během studené války a bude s největší pravděpodobností následovat příběh codebreakera projektu Venona. 

Call of Duty: Modern Warfare a Warzone jsou nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno