Tým hráčů Apex Legends nedávno zjistil, že Wraith a Revenant se mohou spojit a dostat se do trezoru World’s Edge bez pomoci klíče.

Apex Legends má za sebou nejúspěšnější sezónu od vydání s aktualizací Legacy, která představila Bocek BowValkyrii a arény 3v3.

Stejně jako nový obsah se do hry konečně vrátila také mapa World’s Edge poté, co si během předchozí sezóny vzala nebývale dlouhou pauzu. A i když se mapa po dlouhé době vrátila, tak hráči už našli způsob, jak se vloupat do trezoru s nejlepší kořistí bez nutnosti použití klíče. 

Na Redditu bylo zveřejněno video, které ukazuje hráče používající Revenants Death Totem a Wraith’s Dimensional Rift, aby prolomili klenbu umístěnou v jeskyni vedle POI Geyser.

Přečti si  Cyberpunk 2077 získává novou aktualizaci 1.23 těsně před návratem do PS Store

Revenant ve videu umístí svůj Death Totem mezi bednu s lootem a zeď za ní. Wraith poté aktivuje svůj Dimensional Rift, použije Death Totem, což jí umožní prolomit zeď do trezoru a umístit její portál pro zbytek týmu.

Hráči samozřejmě budou mít jen omezený čas, dokud nezmizí portál Wraith a hráči neuvíznou v trezoru.

Revenant and Wraith can break into the vault on World’s Edge. Credit to ANKA (Wraith). from apexlegends

Jedná se o poměrně nový exploit a společnost Respawn Entertainment se jím dosud nezabývala, ale je jisté, že chyba bude brzy opravena. Do té doby to bezpochyby některé týmy s hráči Revenant a Wraith budou zneužívat. Současně doporučujeme se trezoru vyhýbat, protože je velmi pravděpodobné, že tam najdete někoho kempit.

Přečti si  Z Warzone byly odstraněny pancéřované vozy kvůli další chybě s neviditelností

Podobně se dá trezor vyloupit také pomocí Loby, která díky svému obchodu je schopna vytáhnout z trezoru pouze jednu věc. Pokud ale máte Ultimate accelerant, tak si můžete s Lobou vzápětí otevřít další obchod a vybrat z trezoru další věc.

Apex Legends je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno