Jakmile v úterý 22. února dorazí do Destiny 2 expanze Witch Queen, všichni začnou znovu na úrovni 1350.

Už nás dělí jen dva dny od příchodu The Witch Queen do Destiny 2 s novou exotikou, zcela novou lokací, výrobou zbraní a dlouho očekávanou renovací podtřídy Void 3.0. A aby se všichni dostali do Witch Queen první den, Bungie zvyšuje úroveň Lightu všem na 1350.

Komunitní manažer Destiny 2 Dylan Gafner dnes ráno na Twitteru připomněl Guardianům, že začnou Witch Queen na úrovni 1350 bez ohledu na to, jak ukončili Season of the Lost. “I když jste si dali pauzu od Destiny 2, zvýšíme power vašeho vybavení, abychom vás v úterý dostali přímo do kampaně Witch Queen,napsal Gafner .,

Přečti si  DMZ Call of Duty: Modern Warfare 2 údajně není free-to-play a vyjde později

Bungie ve skutečnosti představilo specifika tohoto kroku již v lednu, když oznámili změny na modrých Engramech . Všichni začnou na novém minimu výkonu 1350 a poté se propracují k novému soft capu 1500. Většina engramů, které vyděláte nebo vybavení, které najdete, bude mít +1 k vaší úrovni, dokud nedosáhnete soft capu. Poté budou pouze power odměny poskytovat další úrovně k power capu 1550. A poté aktivity v end game, jako jsou Nightfally, Raidy a Trials of Osiris, které poskytnou vrcholné úrovně k maximálnímu limitu 1560.

Bungie nás varovala, že se očekává, že se s příchodem Witch Queen změní power a hlavní zdroje, takže v úterý budeme muset zkontrolovat hvězdnou mapu, kde budou tyto power a pinnacle zdroje.

Přečti si  F1 22 dominuje týdennímu prodejnímu maloobchodnímu žebříčku Velké Británie

Ačkoli někteří Guardiani doufali, že se Bungie zbaví power grindu úplně, poskytli alespoň zrychlenou cestu pro hráče, kteří jsou dostatečně zruční, aby dokončili kampaň The Witch Queen na nové Legendary obtížnosti. Pokud tak učiníte, získáte sadu vybavení na 1520, což dává solidní skok do power grindu.

The Witch Queen dorazí na konzole a PC 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno