Vývojáři z id Software již dříve oznámili zpoždění vydání Doom Eternal do roku 2020, přičemž původně bylo vydání naplánováno na 22. listopadu.

Bethesda již také představila některé skiny a další kosmetické předměty, které bude možné v této nadcházející hře získat. Ä jedním z nich je také Doom 25th Anniversary Slayer Skin, který má která má šedou (stříbrnou) barvu.

Stojí za to zdůraznit, že 25. výročí Slayer Skin není tak snadné získat v nadcházející hře. Hráči se budou muset připojit k Slayer’s Club, což je online club fanoušků Dooma. Hráči pak budou muset získat nejvyšší hodnocení Doom Slayer,  čehož lze dosáhnout spojením bodů Slayer Points, které hráči sbírají účastí v různých aktivitách na webových stránkách klubu. To zahrnuje čtení zpráv o aktualizacích, účast ve fóru, plnění kvízů, sledování trailerů a další aktivity. V současné době není jasné, kolik bodů musí hráč nashromáždit, aby dosáhl titulu Doom Slayer, ale vzhledem k tomu, že jde o nejvyšší možnou hodnost, bude jich pravděpodobně hodně.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Hráči, kteří dosáhnou úrovně DOOM Slayer budou mít tento 25th Anniversary Slayer Skin k dispozici okamžitě po vydání hry.

id Software také uvedlo, že nabídne hráčům možnost hrát DOOM Eternal stejně jako původní hru. Studio doufá, že toho dosáhne opětovným zasazením zbraně na střed obrazovky, tak jak tomu bylo u dřívějších DOOM her.  Tento herní styl u FPS v současnosti neexistuje, především díky tomu, že vývojáři usilují o realističtější zážitek.

Doom Eternal vychází na PC, PS4 a Xbox One 20. března 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno