To, jak se EA potažmo DICE brání svými prohlášeními o pay2win mikrotransakcích lootboxech s vylepšeními tak velkými, že si v multiplayeru ani neškrtnete řeč byla.

V prohlášení uvedli i to, že za vše “vlastně může Disney”, když nesouhlasilo s lootboxy a mikrotransakcemi, které by byly kosmetického rázu. Disney se mělo postavit k celé věci tak, že značka Star Wars je natolik specifická, že zkrátka neumožňuje kosmetické úpravy postav ve hře a bylo by to postaveno proti celému universu. To také prohlásil  finanční ředitel EA Blake Jorgensen, který měl uvést jako absurdní příklad Dartha Vadera v růžovém obleku. na to se dá napsat snad jen WTF OMG kdo takový blábol může vypustit z úst a co si vlastně o hráčích myslí? Na to samozřejmě musela okamžitě přijít reakce fanoušků i odpůrců EA, kterou vidíte níže.

Přečti si  Metro Exodus přichází na Xbox Series X / S a PS5 18. června

To se nám při nejmenším nezdá, jelikož pokud jste viděli původní trilogii i tu novou, tak si jistě vybavíte řadu inovací a změn v rámci obleků Stormtrooperů i jednotlivých hrdinů. a to nemluvíme ani o animovaném seriálu Klonové války atd.

Nyní toto tvrzení popírá i hráči objevené skryté menu, kde jednotlivé modifikace vzhledu jsou možné a jak je vidět původně se s ním ve studiu Dice počítalo. Bohužel jen přišel někdo kdo chtěl víc a tím víc je myšleno víc peněz od hráčů.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno