Hideo Kojima do své poslední hry Death Stranding zakomponoval řadu světoznámých celebrit a jednou z nich je tak komik Conan O’Brien, který má ve hře roli cosplayera. Ovšem z nejasných důvodů se hráči ve hře rozhodli na jeho bunkr močit a celý jej zakrýt.

Pokud hrajete Death Stranding online a přiblížíte se k bunkru v němž žije postava známá jako Cosplayer, potom s největší pravděpodobností naleznete velké množství hub, které zakrývají jeho vchod. To znamená, že se sem v nedávné době hráči s Normanem Reedusem, alias Samem Porterem, zaběhli vymočit.

Tento trend v Death Stranding započal téměř okamžitě po vydání hry a je zajímavé, že přetrvává dones. A jak si můžete povšimnout na přiloženém obrázku, tak na některých serverech již byla před bunkr umístěna značka se zákazem močení, díky které její majitel sbírá množství „lajků“.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Další celebritou, před jejímž bunkrem se houby objevují je Geoff Keighley, hostitel The Game Awards, ovšem O’Brienovi velikosti zdaleka nedosahuje.

Proč s to ale děje, není zcela jasné.

Jedním z vysvětlení může být jednoduše láska, nebo nenávist k celebritě a hráči jednoduše mohou cítit pocit uspokojení a svobody tím, že jsou schopni mechaniku močení využít právě k tomuto účelu.

Dalším vysvětlením může být fakt, že po vydání hry bylo místo před Conanovým bunkrem doslova pastí pro všechny typy vozidel, která zde mohla snadno uvíznout a znemožnit tak přístup do bunkru dalším hráčům. Toho samozřejmě využívali někteří hráči k trollování. Frustrace z této skutečnosti potom mohla hráče přimět k ulevení si jak ve hře, tak i ve skutečnosti. Je ale třeba říci, že tento fenomén ve hře přetrvává i poté, co byla updatem přidána možnost rozebírání vozidel.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Death Stranding je nyní k dispozici na PS4 a na začátku léta hra vyjde i na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno