Zaklínač 3 vyšel před pěti lety a přesto fanoušci této hry stále odkrývají nová a nová tajemství, která se ukrývají v tomto úžasném herním světě od CD Projekt RED.

Jedním takovým tajemstvím je Kaer Trolde, což je první oblast, kterou navštívíte po příjezdu do Skellige. Právě zde se znovu setkáváte s Yennefer a se svým starým přítelem Crach an Craiteem (“Mořský kanec”).

I přesto, že jsme v zaklínači strávili bezpočet hodin na několika platformách, tak jsme podobně jako redaktoři z VG247 nevěděli, že hra obsahuje toto tajemství. Podívejte se na příspěvek níže, který obsahuje screenshot funkčního výtahu v Kaer Trolde.

I have 450h in this game and only now i find out there is elevator on Kear Trolde from witcher

Pokud toužíte výtah najít a svézt se, potom následujte pokyny jednoho z uživatelů Redditu, které jsou spíše úsměvné:

Přečti si  Vývojáři Life is Strange: True Colors odhalili podrobnosti implementace funkcí pro PS5 DualSense

“Pokud půjdete do hostince, jděte na sever směrem k mostu a doufejte, že jej uvidíte, hlavně nestůjte pod ním, zejména když bude na cestě směrem dolů.

Zaklínač 3 nás díky těmto drobným tajemstvím a detailům, které se i po pěti letech stále objevují nepřestává udivovat a vždy nás staví před otázku: Bude Cyberpunk 2077 stejně skvělou, nebo dokonce lepší hrou? To se dozvíme až v 17. září, kdy hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.

Zaklínač 3 je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno