Stylový bílý herní bezdrátový headset pro PlayStation a počítače je nyní dostupný i pro náš trh.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology oznámila uvedení herního headsetu HyperX Cloud Stinger Core wireless na český trh. Headset pracuje na frekvenci 2,4 GHz a je vyráběný ve stylové bílé barvě. Nový headset má 40 mm měniče, které vydávají zvuk v pohlcující kvalitě s čistými středy, výškami a působivými basy.

„V HyperX jsme nadšení, že můžeme na český trh uvést dostupný a spolehlivý headset, který přinese prvotřídní zážitky pro konzolové hráče,” vysvětluje Bianca Walter, business manažerka pro HyperX EMEA. „Cloud Stinger Core wireless je provedený ve stylové bílé barvě a zachovává komfort a styl produktů HyperX.“

Herní headset Cloud Stinger Core wireless využívá odlehčeného designu a dosahuje tak hmotnosti pouhých 275 gramů. Náušníky jsou navíc měkké a headset je tak ideálním pro dlouhé herní seance. Je kompatibilní s PS4, PS5 a počítači a nabízí pohodlné ovládání hlasitosti přímo na náušníku spolu s mikrofonem potlačujícím okolní hluk, který se automaticky zatlumí při zaklopení. Optimální velikost si pak hráči nastaví díky bytelnému ocelovému posuvníku, který zároveň posiluje celkovou pevnost.

Přečti si  Nové gameplay záběry z MotoGP 21

Baterie HyperX Cloud Stinger Core wireless vydrží až 17 hodin1 a bezdrátový přenos dosáhne až do vzdálenosti 12 metrů.

Dostupnost

Herní headset HyperX Cloud Core wireless je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 2690 Kč v síti partnerských prodejců a v HyperX Online obchodu. Pro více informací o headsetu HyperX Cloud Stinger Core wireless navštivte prosím přímo stránky produktu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno