id Software v současné době najímá bojového designéra pro svou další hru, která vypadá jako další díl v rebootované sérii DOOM.
Vývojáři z id Software jsou jedněmi z nejvlivnějších vývojářů v žánru FPS stříleček, který tento žánr zpopularizoval již v 90. letech díky hře DOOM. Téměř o 30 let později je nyní id Software vlastněný společností Microsoft nadále průkopníkem tohoto žánru se svým inovativním a promyšleným designem střílečky z pohledu první osoby, jak je zřejmé z rebootu DOOM v roce 2016 a jeho vynikajícího pokračování DOOM Eternal, který byl dodán v roce 2020.
Zatím nevíme, na čem v id Software v současné době pracuje, i když aktuální pracovní pozice by mohla naznačovat něco v duchu další nové hry DOOM (ne že bychom si stěžovali). Jak je uvedeno na náborové stránce ZeniMaxu, id Software hledá bojového designéra, který má rozsáhlé znalosti o „nedávných hrách id Software, včetně DOOM a DOOM Eternal “.
Kromě toho nabídka také vyžaduje, aby žadatelé měli přednostně zkušenosti s vývojem modů nebo indie. Je také možné, že se pracuje na obnově série Quake, ale v tuto chvíli je těžké to zjistit. Ať tak či onak, fanoušci mohou s největší pravděpodobností očekávat formální oznámení příští hry studia někdy v tomto roce a my vás o tom budeme informovat.
















