Studio Infinity Ward, které stojí za řadou dílů série Call of Duty, přičemž posledním je nepříliš vydařená Infinite Warfare se chystá otevřít svou pobočku v Polsku.

Konkrétně v Krakově, toto studio by mělo dle informací mít na starost výzkum a vývoj a má velmi úzce spolupracovat s vedením v L.A. Informace dále uvádí, že studiu by měl šéfovat Michal Drobot, ten dříve pracoval v Reality Pump, Guirella Games a Ubisoftu.

“Jsme nadšeni, že s otevřením Infinity Ward Poland oznámíme rozšíření našich rozvojových schopností, Budeme stavět studio R & D světové úrovně, které využije kreativní kulturu a talent v oblasti vývoje her v Polsku. Tato expanze dále upevní naši pozici jednoho z nejzachovalejších a nejuznávanějších týmů v oboru. Těšíme se na skvělé věci, které s touto expanzí přijdou.”

řekl Dave Stohl, ředitel studio pro Infinity Ward.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Dá se říci, že se jedná o lehce nečekanou informaci, jelikož díky neúspěchu Infinite Warfare zaznamenala mateřská společnost Activision meziroční pokles tržeb o 22%. Přičemž v únoru Activision v tomto důsledku propustil 5% svých zaměstnanců napříč celou společností a Infinity Ward nebylo výjimkou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno