Vývojář Infinity Ward oznámil, že prodlouží sezónu Call of Duty Modern Warfare Season 1.

Infinity Ward oznámil zprávy prostřednictvím svých oficiálních webových stránek a Twitteru. Sezóna nově skončí až 11. února a připraví hráče na na „vzrušující“ sezónu dva. Pro zklidnění čekání na příští sezónu mají hráči nyní příležitost získat kuši.

“Během několika příštích týdnů dorazí řada nových věcí a výzev, včetně výzvy k získání nové zbraně Crossbow, více remixovaných herních režimů, nových seznamů skladeb a dalších předmětů které objevíte v obchodě,” uvádí vývojáři.  “Abychom udělali prostor pro všechny tyto aktivity, prodlužujeme Season 1, která nové skončí 11. února. Během této doby budou 2XP, 2X Weapon XP a 2X Tier Progression, které vám pomohou dokončit všechny úrovně a hodnosti.”

Prodloužení sezóny 1 znamená, že Modern Warfare Season 2 se opozdí a to i přesto, že Infinity Ward dosud nepotvrdilo, že se druhá sezóna ozběhne hned po skončení sezóny 1. Spíše se zdá, že vývojáři nemají pro druhou sezónu vše dokončené a připravené.

Přečti si  Nový patch pro Call of Duty: Warzone má vyřešit Exploit umožňující vydat se hráčům za hranice mapy

Spolu s tím musíme také spekulovat o tom, zda se vůbec někdy dočkáme oznámení dříve zmiňovaného battle royale režimu, který měl být velmi ambiciózní.

Call of Duty Modern Warfare je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno