Podle nedávného rozhovoru s Infinity Ward může „klasická“ mapa Call of Duty dorazit jako mapa Modern Warfare 2 „docela brzy“. Mapa se zřejmě líbila hráčům CDL, kteří mohli otestovat její ranou verzi v kancelářích Infinity Ward. Bohužel, kromě skutečnosti, že mapa je „starší“, opravdu nevíme mnoho o tom, co tato mapa je nebo kdy má být spuštěna.

Zde je úplné prohlášení o nové mapě od Geoffreye Smithe, ředitele designu pro více hráčů v Infinity Ward.

Přinášíme jednu starší, která se některým klukům z CDL opravdu líbila, když byli v naší kanceláři. Podívali jsme se na to a přijde docela brzy.

I když studio o nové mapě mnoho neprozradilo, Smith se podělil o své myšlenky na opětovné nasazení starších map do moderních titulů Call of Duty a diskutoval o správném použití a využití nostalgie.

V nostalgii je síla. Abych byl upřímný, je tam dobrá a zábavná hra. Je trochu hloupé je nepoužívat a neopřít se o silné stránky těchto map. Jde o balanc mezi tím, co zbrusu novým materiálem a něčím, co je známé. I když děláme nové mapy, lidé řeknou: “To se mi nelíbilo, tahle starší mapa je mnohem lepší a zábavnější.” Skoro mi to připadá, jako by nějakou dobu trvalo zvyknout si na něco nového. Pak najednou o dva roky později slýcháte: ‘ach Hackney Yard byla skvělá mapa’, ale během jejího spuštění slyšíte jen: ‘to byla blbost’. Vybudujete si tyto vzpomínky se svými přáteli a nakonec budete na tyto mapy vzpomínat v dobrém.

Co-Design Director multiplayeru Joseph Cecot také odhalil, že staré mapy jsou obvykle vyhrazeny jako obsah po uvedení nové hry Call of Duty na trh, se zaměřením na znovuzavedení „něčeho nového“ oproti jednoduchým a remasterovaným verzím starých map.

Buďte si jisti, že  zkoušíme nové věci [při spuštění]. Potom po spuštění se podíváme na to, jak vrátit staré mapy zpět. Přinesli jsme zpět Shoothouse a Shipment. Ale ve skutečnosti je důležité, že i zde přinášíme něco nového, vyvíjíme se, tvoříme nový obsah, je to nová hra a není to jen hromada remasterovaných map.

S touto škádlenou mapou, která má dorazit „velmi brzy“, je možné, že dorazí již v příští sezóně, takže zůstaňte s námi pro další informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno