Na internetu se objevily se informace o hře Batman Arkham, která nikdy nevznikla.

Únik zahrnuje podrobnosti příběhu, koncept arty  a herní prvky, které měla hra obsahovat. Na tomto projektu mělo údajně pracovat studio WB Montreal, kteří údajně měli pracovat i na na hře Suicide Squad i Superman. Anonymní uživatel zveřejnil následující informace na serveru 4chan.

Ve zrušené hře by hráči převzali kontrolu nad Damianem Waynem. Hra by se odehrávala v  zchátralém Gotham City, kde by Damian jezdil na Batbike. Mělo by to být podobné jako v případě Batmana a Batmobilu v Batmanu: Arkham Knight. Hra by měla podobně jako série Middle-Earth mít implementován systému nemesis, ale neexistují žádné informace o tom, jak přesně by zde systém fungoval.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

Únik zahrnuje také koncepty celé řady nepřátel včetně Two-Face, Gorilla Grodd a ženské verze Black Mask. Hra měla také předtstavit starého Bruce Wayna a Dicka Graysona.

Naposledy se objevily spekulace, že Montrealský tým pracuje na Batmanově hře založené na příběhu Court of Owls. Od úniku se studio k komentářům ohledně zrušeného pokračování nebo zvěstované hry Court of Owls nevyjádřilo.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno