Poté, co se objevily další úniky Battlefield 6, které ukazují jasnější pohled na modely postav, zasvěcenec v oboru, Tom Henderson tvrdí, že došlo k úniku 80% traileru.

Nadcházející trailer k Battlefieldu je v současné době jedním z veřejných tajemství, které už by si zasloužilo spatřit světlo světa ve své celé kráse. Nejnovější kolo úniků zjevně přináší celkové množství obsahu uniklého z traileru, který už tak pro nikoho není žádným tajemstvím a to minimálně z 80% a to vzhledem k faktu, že některé z nejnovějších úniků jsou až 5 sekund dlouhé.

Tvrzení o 80% úniku přinesl Tom Henderson, který patří v této sérii mezi důvěryhodné zdroje. Úniky, o kterých Tom hovoří , zahrnují screenshoty z přívěsu, které se změnily na gif a zvukové úniky, které se přidávají k obrázkům. Kvůli velkému vodoznaku je těžké rozeznat konkrétní podrobnosti, ale stále lze rozeznat docela velkou část traileru, což potvrzuje některé předchozí spekulace o hře, včetně ničivých povětrnostních vlivů a skutečnosti, že hra ponese prostý název Battlefield.

Přečti si  Obtížnost Elden Ring je blízká Dark Souls 3, ale více klade důraz na strategii před skillem

Komunita Battlefieldu žertovala, že by pravděpodobně byla schopna sestavit trailer do hromady dřív, než jej EA oficiálně vydá.

Úniky přívěsu jsou jen špičkou ledovce pro Battlefield 6, s různými dalšími prvky hry, které byly odhaleny před oficiálním odhalením, včetně toho, že nemusí obsahovat příběhový režim a že může obsahovat prvky free-to-play.

Battlefield 6 je nyní ve vývoji pro konzole a PC, NA trhu se má objevit na konci tohoto roku. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno