Marvel´s Spiedr-Man je velmi očekávaný PlayStation 4 AAA titul, z dílny Insomniac Games, který vychází 7. září, ale již nyní studio říká, že fanoušci mají dle předběžných objednávek v jejich hru velkou důvěru.

V rozhovoru pro online magazín New Zealander Stuff to oznámil správce společnosti Insomniac James Stevenson, ten uvedl, že studio bylo doslova ohromeno, když vidělo jak velké jsou předběžní objednávky této hry. 

Velmi nám to lichotí, že lidé nám důvěřují a již investují své peníze do naší hry“.

Stevenson také informoval o tom, že vydané trailery toho příliš neukazují, takže by se věci měli ve hře vyvíjet jinak, něž by si mohli někteří myslet, což je jistě skvělé a fanoušci se tak nemusí obávat případných spoilerů.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Spider-Man je především hrou odehrávající se v otevřeném světě, což znamená, že je ve hře mnohem více, než jen hlavní příběh. Dle Stevensona dal Insomniac do hry všechny druhy vedlejších aktivit.

Pro ty, kteří zatím nevědí kdo vše bude Spider-Manovi stát v cestě spustil oficiální web PlayStation také novou stránku, kde představuje jednotlivé nepřátelé, kterými jsou: Mister Negative, Kingpin, Electro, Rhino, Scorpion, Vulture, Shocker a Inner Demons.

Marvel´s Spider-Man vychází 7. září exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno