Inzerát, který je k nalezení na oficiálních stránkách Blizzardu naznačuje, že vývojáři pracují na nové Diablo hře.

Blizzard si většinu svých tajemství opravdu pečlivě hlídá a málokdy mu něco unikne na veřejnost. Ovšem často však jejich připravované projekty prozradí inzeráty pracovních pozic. A právě nejnovější inzerát na oficiálních stránkách Blizzardu prozrazuje, že studio pravděpodobně pracuje na nové a dosud neoznámené Diablo hře. Zatím však není jasné, zda se jedná nové pokračování, expanzi, nebo port. Víme však, že studio hledá člověka, který bude pracovat a navrhovat dungeony právě pro Diablo.

Kromě tradičních požadavků hledají také někoho, kdo má vášeň pro tvorbu temného gotického Diablo světa, rád by tvořil skvělé hry, rád zabíjí miliony monster a získává loot. Více informací o připravovaném projektu se z inzerátu vyčíst nedá, ale další Diablo hra už déle visela ve vzduchu, přičemž se hovořilo i o portu pro Switch. 

Je dosti možné, že tímto inzerátem také Blizzard do jisté míry teasuje představení nového Diabla na E3, což se s jistotou dozvíme již příští týden.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Z podobných inzerátů také víme, že má Blizzard rozpracovaný minimálně jeden další projekt, kterým by měla být ještě neoznámená online FPS hra.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno