Vývojář potvrzuje, že vedle Hitmana a Project 007 pracuje také na nové neohlášené IP.

IO Interactive neustále roste od té doby, co se stalo zcela nezávislým, především díky rostoucímu úspěchu a popularitě série Hitman. Nyní vývojář oznámil další hlavní etapu své existence a plánů, otevřením dalšího studia.

IO Interactive oznámilo, že otevřelo nové studio ve španělské Barceloně. Bude to třetí studio IO, které se připojí k jejich studiím v Kodani a Malmö a bude se soustředit spolu s dalšími dvěma týmy na budování všech probíhajících IP, na kterých IO Interactive pracuje. To zahrnuje sérii Hitman, nadcházející  projekt 007 a novou neohlášenou IP, na které se v současné době pracuje.

V IO Interactive nás čekají vzrušující časy a jsem hrdý, že mohu oznámit další krok v našich plánech,“ říká generální ředitel IO Interactive Hakan Abrak. “IOI Barcelona se stane třetím studiem, které se připojí k našemu úsilí při vytváření fenomenálních zážitků pro naše hráče a komunity.”

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

“Všechna tři naše studia mají extrémně talentované vývojáře, kteří jsou vášniví a směřují k tomu, aby ovlivnili náš obor.” Stěžejní součástí naší filozofie je, že každý v IOI hraje významnou a působivou roli při realizaci našich snů, bez ohledu na to, kde se nachází. Přemýšlejte o tom jako o jednom studiu na více místech. “

V současné době je projekt 007  ve vývoji, ale vzhledem k tomu, že se zdá, že je stále v rané produkci, je nepravděpodobné, že by hra byla brzy vydána.

Hitman 3 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno