Remedy Games, které stojí za oceňovanou hrou Control v současné době připravuje dva dosud neohlášené tituly pro PC a konzole nové generace.

Jak bylo oznámeno v březnu letošního roku, Remedy pracuje na dvou titulech pro více generací a platforem, které vydá společnost Epic Games. O těchto dvou titulech je v tuto chvíli známo jen velmi málo, ale víme, že jedna z těchto her pro příští generaci má být AAA titulem a je již v předprodukční fázi. Druhá hra Remedy je projekt menšího měřítka nastavena ve stejné franšíze. Obě hry by měli běžet na stejném enginu Northlight.

„Remedy and Epic Games sdílejí v herním průmyslu 25 letou historii a hluboké porozumění v podnikání z pohledu vývojáře a vydavatele,” řekl generální ředitel Remedy Entertainment Tero Virtala. „Jsme nadšeni, že můžeme vytvořit partnerství s Epic Games Publishing a přinést dvě nové hry globálnímu publiku. Toto partnerství nám poskytuje plnou tvůrčí svobodu, abychom mohli naplno využít naši odvážnou vizi. Společně s Epicem věříme, že pro naše fanoušky vytvoříme ty nejlepší hry.”

Zajímavé je, že Epic mohl nyní odhalit něco více o jedné z připravovaných her. Jak bylo zachyceno webovým serverem Epicdata.info, Remedy pracuje na hře s krycím názvem „BigFish“. Odkazy na tento projekt byly vytvořeny začátkem tohoto měsíce a aktualizovány před několika dny.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Hry pro příští generaci studia Remedy budou vydány v příštích několika letech. Budeme vás informovat, jakmile se o nich dozvíme více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno