Když zrovna nevystřeluje Tesla roadstery do vesmíru rád miliardář Elon Musk využívá k odpočinku a relaxaci videohry.

Je v celku pravděpodobné, že řídit majetek o hodnotě více jak 20 miliard amerických dolarů může na člověka vyvíjet poměrně velký tlak. Podle něj je multiplayerová hra Overwatch od Blizzardu právě tím titulem, který považuje za naprosto uklidňující a to i přes to, že je hra založena především na týmové soudržnosti.

Elon byl dlouholetým fanouškem Blizzardu a to až do takové míry, že všem svým followerům na Twitteru v roce 2016 tuto hru (Overwatch) doporučil. A pokračuje v tom i nyní, kdy odhaluje svou nejoblíbenější postavu, kterou je Soldier 76. Elon také sdělil že hraje na PC, ale bohužel nesdělil jak často ani to zda svou oblíbenou postavu střídá za jinou. Ovšem již příští týden bude mít příležitost vyzkoušet si novou již 27. postavu, kterou je Brigitte.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

V každém případě je miliardář po dlouhá léta nadšeným stoupencem Blizzardu a tak samotné studio žertovalo “uvidíme zda se Overwatch také dočká vystřelení do vesmíru.

Overwatch je nyní k dispozici na počítačích PC, PlayStation 4 a Xbox One.

4 KOMENTÁŘE

    • Z novinky vyplývá, že Overwatch je hrou Blizzardu a že doporučil svým fandům právě tuto hru od Blizzardu. V příspěvku jsme to poupravili tak, aby to niko nemátlo, podobně jako Vás.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno