Death Stranding, které chybělo na letošním udílení Game Awards 2018 učinilo řadu fanoušků velmi smutnými, protože řada z nich očekávala, že by mohla vidět něco nového z tohoto velmi očekávaného a tajemného projektu Hidea Kojimy.

Nedávná zpráva od samotného Hidea však naznačuje, že bychom se mohli této PlayStation 4 exkluzivity dočkat možná o něco dříve, než se původně očekávalo.

Hra byla poprvé představena na E3 v roce 2016 a od té doby zatím hra neobdržela termín vydání, ačkoli rozmanitost záznamů a nedostatek detailů ke hře by mohly naznačovat, že je ještě stále brzy. Nicméně se zdá, že poslední Kojimovo škádlení hráčů by mohlo naznačovat, že by hra mohla na pulty obchodů dorazit již v roce 2019.

Přečti si  Nová hra Donkey Kong vytvořená týmem Super Mario Odyssey by měla být oznámena na E3 2021

Poslední vydání Famitsu obsahuje novoroční zprávu od Kojimy, která zní:  “Is 2019 the year of the Whale? Please look forward to Death Stranding!” (Je rok 2019 rokem velryby? Těšte se na Death Stranding). Toto teasování odkazuje na první trailer, kterým byla hra v roce 2016 představena. V tom se Norman Reedus alias Sam probudí na pláži mezi vyvrženými kytovci. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o dráždění přímo od samotného tvůrce hry, tak by se mohlo jednat o nejpřesvědčivější důkaz, že Death Stranding je méně než rok daleko od svého vydání.

Death Stranding nemá oficiální datum vydání a je ve vývoji exkluzivně pro PlayStation.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno