I po červnovém debutu nových úrovní PS Plus budou mít předplatitelé služby stále přístup ke stejným 20 titulům z PS4.

PlayStation Plus projde v červnu výraznou změnou a nově bude nabízet tři nové úrovně předplatného. Stávající předplatitelé budou převedeni na úroveň Essential (která zůstává stejná).  Co to však znamená pro kolekci PlayStation Plus, když úrovně Extra a Premium mají přístup k více než 400 titulům pro PS4 a PS5?

Kolekce PS Plus byla do služby přidána v listopadu 2020 společně s uvedením konzole PS5 na trh a nabídla přístup k 20 různým titulům pro PS4, jako je God of War (2018), Persona 5 a dalším. Naštěstí to vypadá, že toto se s nadcházející proměnou nijak nezmění. Sony nedávno potvrdilo vedoucímu editoru IGN.

Přečti si  Fanoušci God of War: Ragnarok údajně dostanou něco, co jim vlije krev do žil

Všichni hráči PS5 s PlayStation Plus mohou nadále přistupovat ke sbírce jako dříve. Zcela nový PlayStation Plus bude stát 10 $ měsíčně za základní úroveň; 15 $ měsíčně a 100 $ ročně za úroveň Extra; a 18 $ měsíčně a 120 $ ročně pro úroveň Premium. Předplatitelé prémiové úrovně také získají přístup k titulům z PS1, PS2 a PSP prostřednictvím cloudového streamování a digitálního stahování, zatímco tituly PS3 budou streamovány.

Ačkoli nová služba PlayStation Plus nebude obsahovat nové hry v den vydání jako je tomu u konkurenčního Xbox Game Passu, tak generální ředitel PlayStationu Jim Ryan uvedl, že v tomto ohledu se mohou věci rychle změnit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno