V současnosti je potvrzeno, že Gotham Knights podporují kooperaci pouze pro 2 hráče, ale možné, že toto číslo se zdvojnásobilo.

Mnozí budou chtít hrát Gotham Knights jako čistě hru pro jednoho hráče, ale ze stejného důvodu bude mnoho hráčů, kteří to budou chtít projít s dalším hráčem po svém boku. Když bylo akční RPG s otevřeným světem poprvé oznámeno, vývojář WB Games Montreal potvrdil, že bude podporovat pouze kooperaci pro 2 hráče. Vzhledem k tomu, že ve hře jsou čtyři hratelné postavy, se toto oznámení setkalo s jistou kritikou.

Zdá se však, že další rok, který hra strávila vývojem, dal jejímu vývojáři čas na nějaké vylepšení. Jak  uvádí stránka PlayStation Store Gotham Knights, bude podporovat kooperaci pro 4 hráče. Samozřejmě, oficiálně, to musí být ještě potvrzeno a stojí za zmínku, že to může odkazovat na samostatný režim, který umožňuje hru čtyřem hráčům, spíše než aby byla celá kampaň hratelná v kooperaci pro 4 hráče.

Přečti si  Trailer na Gotham Knights se zaměřuje na Robina

Doufejme, že se brzy dozvíme více detailů. Hra má vyjít letos a nové informace o ní budou pravděpodobně brzy sdíleny, zejména během Summer Game Fest, který odstartuje za měsíc.

má vyjít 25. října pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno