Kotaku UK se po šesti letech svého fungování uzavře, poté, co vydavatel odmítl obnovit licenční smlouvu se společností G / O Media.

Ve včerejším článku to oznámil šéfredaktor Kotaku UK Rich Stanton. Lokalizovaná verze Kotaku ve Velké Británii zavírá své brány po šesti letech plných novinek a recenzí. Tato zpráva přichází, protože společnost Future Publishing, mateřská společnost Kotaku UK, se rozhodla neobnovit licenci na značku Kotaku pro G / O Media.

Jak ve svém příspěvku zdůrazňuje Stanton, hraní her se od doby, kdy byl web vytvořen v roce 2014, hodně změnilo. Dodává však „bohužel nebudeme poblíž, abychom vás jimi provedli.“ 

Stanton končí svůj článek poděkováním pracovníkům, se kterými pracoval, a čtenářům Kotaku UK. Ve svém posledním odstavci říká:

“Nakonec bych rád poděkoval a rozloučil se s našimi čtenáři.” Vždy jsem měl pocit, že máte rádi hry, máte smysl pro humor a ceníte si dobrého psaní: to jsme se vždy snažili dodávat. Omlouvám se, že se rozloučím. Doufám, že jste si jízdu všichni užili, a prosím, vezměte jednu věc z Kotaku UK: dívejte se na hry jinak. “

Kotaku AUS, australská lokalizovaná verze webu a Kotaku USA jsou i nadále funkční. Obě stránky zveřejnily články, které reagovaly na novinky a rozloučily se se sesterskými stránkami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno