Vydavatel PUBG Krafton odhalil první vizuální koncept pro své neoznámené RPG založené na uznávaném korejském románu The Bird That Drinks Tears od Yeongdo Lee.

Je popisován jako epická vyspělá fantasy podobná Zaklínači 3 a bude poháněna Unreal Engine 5.

Nová hra Kraftonu má pracovní název – Project Windless, ale tento nový trailer postrádá spouštěcí okno a přesný název. Bez ohledu na to se nám naskytne filmový pohled na svět nejnovější hry Kraftonu, který obsahuje mluvící hlavy bez těla, duchy bojující v lesích a prošedivělého hlavního hrdinu ve středu všeho dění.

To je Kagan Draka, také známý jako Nhaga Slayer, který je shodou okolností lovec monster stejně jako Geralt z Rivie. Záběry také nabízejí krátký pohled na vizuální prvky poháněné Unreal Engine 5, včetně ochutnávky tohoto konfliktního světa a jeho jedinečných postav.

Přečti si  Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion se ukazuje v 13 minutovém gameplay videu

Klip byl inspirován konceptem designového režiséra Iaina McCaiga , který se mimo jiné podílel na filmech Star Wars a Marvel. Tým strávil více než dva roky vytvářením celkové estetiky herního prostředí a jeho obyvatel. Hlavním cílem je “rozšířit epické měřítko “.

Nejzajímavější je, že pravděpodobně nenajdete žádné fantasy stvoření inspirované westernem, jako jsou elfy, trpaslíci a orkové, protože všechny živé bytosti v románu jsou inspirovány východoasijským folklórem, včetně Nhaga, kterého můžet vidět v traileru. Navzdory tomu korejský tým vzhlíží k Zaklínači 3, který byl založen na stejnojmenném románu polského autora Andrzeje Sapkowského, s cílem nabídnout vlastní vizi temného fantasy zabijáka monster.

Na další informace o projektu si budeme muset počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno