Popová zpěvačka a herečka Lady Gaga se na Twitteru zeptala, co je Fortnite? To vyvolalo obrovskou reakci milionů jejích followerů.

Lady Gaga je jednou z nejúspěšnějších popových hvězd za posledních 10 let, která se již stihla prosadit i ve filmu a spekuluje se o tom, že by se mohla objevit i ve hře Cyberpunk 2077.

Přesto se však zdá, že popová zpěvačka nemá o herním průmyslu příliš velký Ahnung, když se na svém Twitteru, který mimochodem má 79,7 milionů sledujících, zeptala co je to “fortnight“?

Tato senzační otázka vyvolala téměř 15 000 odpovědí, přes 93 000 zpráv a ohromujících 347 000 lajků.

I když o tom pochybujeme, je možné, že Lady Gaga o Fortnite slyšela  teprve nedávno a to v souvislosti s černou dírou a faktu, že hra byla několik dní zcela nedostupná. Fortnite je natolik velkou hru, že zkrátka není možné, aby si ji i nehrající jedinec nevšiml. Takže se spíše přikláníme k teorii, že Lady Gaga skvěle využila okamžiku s černou dírou a připomněla se nejen svým fanoušků, ale i hernímu světu.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Fortnite je nyní k dispozici pro iOS, Android, PC, PS4, Switch a Xbox One.

25 KOMENTÁŘE

  1. naprosto věřím , vliv soc medií je brutální a také věřím že o fortnite neslyšela, od určitého věku vás počítačové hry prostě nazajímají 🙂

  2. Nechápu, proč se někdo diví, že Gaga neví co je to Fortnite. Autor článku dokonce píše, že to zná i nehráč. Takový kecy. O hry se nezajímám, nehodlám u nich zabíjet drahocený čas svého života. Raději něco stavím, buduji, vytvářím, tvořím atd. Takže jsem taky jeden z těch miliónu lidí, Fortnite neznám.

  3. Jelikož se článek přímo týká specifického postu na twitteru, očekával bych, že se na něj objeví aspoň link..

  4. Já jsem tedy už starší ročník, ale hraji WoT. O Fortnite jsem nikdy neslyšel, ale teď alespoň tedy vím, že jde o nějakou gamesu. Jakou, to nemám tušení, ale asi někam mrknu.

  5. Nevim, ale člověk, když něco neví, tak si to vygooglí, ne? Je jen málo věcí, co vygooglit nejdou…. Ptát se na to na Twitteru nebo kdekoli jinde na netu je až ta poslední možnost po všech předešlých marných pokusech.., ne?

  6. Já jsem tedy hodně starý ročník 1953 a ve hrách jsem nedošel dál než na Bubl šútr, snůkr, pasiáns… apod. O hrách, které propagují násilí, válku apod. se raději nezmiňuji, neboť by se mi vrátila řada nadávek od skalních příznivců.

    • Prý i nehrají si ji musí všimnout 😀 wtf těžko si ji všimne babička dědeček nebo kdokoliv jiný 😀 nehrajíci možná tak rodiče…

  7. Nechápu co tu dela druh lidi, na techto strankach co nehraje hry nebo nezna napr. lady gagu. Lezte si nekam jinam, treba na stranky jak se plete svetr bo kolik dat slepicam jecmene

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno