Desátý týden roku 2018 jistě patří mezi ty informačně plodnější. Dočkali jsme se řady odhalení a oznámení, ale bohužel také jednoho nemilého odkladu.

Odklad Days Gone, oficiálně oznámeno The Division 2, Crash Bandicoot i na ostatní platformy, termín vydání State of Decay 2 a mnoho dalších informací.

OFICIÁLNĚ OZNÁMEN VÝVOJ THE DIVISION 2

Ubisoft společně s Massive Entertainments oznámili vývoj The Division 2. Zajímavostí je, že dle informací se druhý díl začal vyvíjet ještě před vydáním prvního The Division a na hře se tak pracuje více než dva roky. Ubisoft by tak měl na letošní E3 ukázat hru v pohybu a mohl oznámit termín vydání někdy kolem března 2019.

BLIZZARD SLAVÍ 20. VÝROČÍ STARCRAFTU A ROZDÁVÁ TÉATICKÉ DOPLŇKY DO SVÝCH HER

31. března to bude přesně 20 let co studio Blizzard Entertainment vydalo první RTS StarCraft a k této příležitosti se hráči mohou těšit na řadu in-game dárků. Oslavovat nebude ale jen StarCraft, ale všechny aktivní hry Blizzardu, tedy také  Diablo 3 , Hearthstone , Heroes of the Storm , Overwatch , StarCraft 2 , Starcraft: Remastered a World of Warcraft.

NINTENDO SWITCH OSLAVILO 1 ROK NA TRHU

Nintendo Switch oslavilo první narozeniny a nutno říci, že oslava musela být famózní, jelikož se konzoli nebývale dobře vede. Během prvního roku na trhu se podařilo prodat více než 15 miliónů kusů konzolí a nabídnout nespočet herních titulů.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

VYŠLA BONUSOVÁ EPIZODA K LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM

Vyšla bonusová epizoda pro adventuru Life is Strange: Before the Storm, která nese název Farewel a ve které se máme rozloučit s našimi známými postavami Max, Chloe, Rachel a další.

STATE OF DECAY 2 JIŽ ZNÁ SVŮJ TERMÍN VYDÁNÍ

State of Decay 2 je jistě nejvíce očekávanou exkluzivitou Xbox One pro tento rok. Microsoft odhalil, že hra vyjde 22. května pro Xbox One a také Windows 10 PC, přičemž bude také součástí předplacené služby Xbox Game Pass.

DENUVO BYLO U FINAL FANTASY WINDOWS EDITION PROLOMENO JEŠTĚ PŘED VYDÁNÍM HRY

Když Square Enix oznamoval PC verzi Final Fantasy XV informoval mimo jiné hráče, že nemusí mít obavu z přítomnosti DRM ochrany Denuvo, ovšem nakonec vydavatel změnil plány a ochranu přidal. Ta ale nevydržela ani do oficiálního vydání hry.

NOVÝ BATTLEFIELD BY MĚL NABÍZET MOŽNOST KOOPERACE 

Nový Battlefield by měl dle posledních spekulativních informací nabízet kooperaci v náhodně generovaných Conquest misích a to dokonce i ve split-screenu. Co se kampaně týče, tak ta by měla být koncipována velmi podobně jako je tomu u Battlefieldu 1, tedy do menších epizod z jedné i druhé váleční strany.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

H1Z1 ZMĚNILA SVOU STRATEGII A STALA SE FREE2PLAY HROU

 

Po oficiálním opuštění early access a přidání AutoRoyale módu prodeje zřejmě nenaplnili očekávání vývojářů a ti se tak rozhodli hru H1Z1 nabídnout jako free2play titul. Byla to nakonec jediná možnost jak zajistit, aby se hra udržela naživu.

CRASH BANDICOOT N. SANE TRILOGY VYJDE NA PC, XBOX A SWITCH

To o čem se dlouhou dobu jen spekulovalo je konečně oficiální, totiž že dřívější PlayStation exkluzivita Crash Bandicoot N. Sane Trilogy vyjde i na zbylé platformy a to Xbox One, PC a Nintendo Switch.

TERMÍN VYDÁNÍ DAYS GONE BYL ODLOŽEN NA PŘÍŠTÍ ROK

 

Days Gone je open-wolrd PlayStation 4 zombie survival exkluzivita od Sony Interactive Entertainment Bend Studio, která měla vyjít v tomto roce, bohužel však Sony společně s Bend Studiem, které hru vyvíjí oznámili, že termín vydání odsouvají z letošního podzimu až na rok 2019. Kdo ví co za odkladem hry, z níž jsme měli možnost už tolik vidět a která působila hotovým dojmem stojí. Možná má Sony na letošní rok přemíru titulů a chce zajistit vysoké prodeje každého z nich.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno