Když Square Enix oznamoval PC verzi Final Fantasy XV informoval mimo jiné hráče, že nemusí mít obavu z přítomnosti DRM ochrany Denuvo, ovšem nakonec vydavatel změnil své rozhodnutí a ochranu do hry přidal.

Ta se ve hře ale nestihla ani zabydlet a k jejímu prolomení došlo ještě před oficiálním vydáním samotné hry. Skupina, která za obejitím ochrany stojí totiž jednoduše použila spouštěcí soubory z demoverze, která ochranou nedisponovala a pouze je lehce poupravila.

Na Redditu se již bouří hráči, kteří věřili původním slibům Square Enix, že hra vyjde na PC bez ochrany a řada z nich tak chválí cracknutí hry a považuje to za jistou satisfakci.

Uvidíme, kdy samotný Square Enix Denuvo ze hry odstraní.

Přečti si  State of Play nabídne 15 minut nových gameplay záběrů z Ratchet and Clank: Rift Apart

Níže se také můžete podívat na launch trailer k právě vycházejícím FF XV Windows v Royale Edition.

Děj Final Fantasy XV je zasazen do úchvatného světa, kde se realita potkává s fantazií. Hráči tentokrát spojí své síly s korunním princem jménem Noctis a jeho druhy na epické cestě bratrství, lásky a beznaděje a postupně tak odhalí Noctisův osud a pokusí se čelit silám impéria jménem Niflheim, jehož vládce lační po válce. Díky okouzlujícím postavám, dech beroucím scenériím, bohatým možnostem otevřeného světa a akčním soubojům odehrávajícím se v reálném čase je Final Fantasy XV skvělou volbou jak pro fanoušky série Final Fantasy, tak pro nováčky série.

Final Fantasy XV Windows Edition pro PC a Final Fantasy XV Royal Edition pro PS4 a Xone jsou k dispozici od včerejšího dne. Součástí obou edic je také veškerý obsah vydaný v rámci Season Passu.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno