I přesto, že je dnes Velikonoční pondělí, tak vás nemůžeme připravit o tradiční přehled nejzajímavějších herních informací, které se za uplnynulý týden ve světě her udály.

GTA V vs Lindsay Lohan, Hellblade na Xbox One, Moto GP 18, levnější PS VR, termín dalšího DLC pro CoD: WWII a mnoho dalšího.

HELLBLADE: SENUA´S SACRIFICE OZNÁMENO PRO XBOX ONE

Studio Ninja Theory je velmi šťastné, že může oznámit příchod své veleúspěšné hry Hellblade: Senua´s Sacrifice na konzole Xbox One a to již 11. dubna a na Xbox One X bude podporovat 4K a HDR.

PUBG OSLAVILO JEDEN ROK SVÉ EXISTENCE

Pouhý rok stačil na to, aby se z PUBG stal celosvětový fenomén a druhou nejhranější hrou vůbec, navíc se stačila rozšířit na Xbox One a mobilní zařízení. ve videu hráčům osobně děkují tvůrce Brendan Greene a generální ředitel PUBG Corps a výkonný producent CH Kim.

NAUGHTY DOG MÁ THE LAST OF US PART II V HRATELNÉ PODOBĚ

Jeden z dvojice dabujících, konkrétně Troy Baker, který ve hře namlouvá Joela, řekl, že nedávno měl možnost uvnitř Naughty Dog interně otestovat hotovou část The Last of Us Part 2 o které řekl, že je prostě úchvatná.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

ODHALEN TERMÍN DALŠÍHO DLC PRO CALL OF DUTY: WWII

Activision a vývojáři ze Sledgehammer Games oficiálně odhalili datum vydání dalšího DLC pro Call of  Duty: WWII s názvem War Machine. majitelé konzolí PlayStation 4 se DLC dočkají již 1. dubna, přičemž ostatní platformy si ještě měsíc budou muset počkat.

SONY SNIŽUJE CENY PS VR

Po měsících propagačních akcí Sony celosvětově snižuje maloobchodní cenu PlayStation VR headsetu a to s účinností od 29. března.Základní balíček, který zahrnuje headset, kameru PlayStation a demo disk PlayStation VR Worlds, se bude prodávat za 300 eur, což znamená zhruba 7.500 CZK.

OZNÁMENA HRA LEGO: THE INCREDIBLES

Warner Bros. Interactive Entertainment s radostí oznamuje novou hru z LEGO světa inspirovanou filmy Incredibles (Úžasňákovi). LEGO The Incredibles je nová videohra, kde hráči převezmou kontrolu nad oblíbenými postavami z filmů Incredibles od Disney Pixar.

OZNÁMENO MOTO GP 18, KONEČNĚ NA UNREAL ENGINE 4

Italské studio Milestone právě oznámilo vydání nového ročníku oficiálně licencované závodní hry Moto GP 18. Studio hlásí, že hra vyjde 7. června pro PC, PS4 a Xbox One, ale tisková zpráva také oznamuje, že hra krátce na to vyjde i pro Nintendo Switch. Hráči se také mohou těšit na přechod na Unreal Engine 4.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

WIPEOUT OMEGA COLLECTION DOSTÁVÁ ZDARMA PODPORU PS VR

Aktualizace PlayStation VR pro sbírku WipEout Omega Collection na PS4 konečně přichází a může se pochlubit exkluzivními vozy a plnohodnotným 3D zvukem.

LINDSAY LOHAN PROHRÁLA SOUD S ROCKSTAREM O PODOBIZNU NA OBÁLCE

Kauza Lindsay Lohan versus Grand Theft Auto 5 zřejmě dospěla ke svému konci, když odvolací soud  v New Yorku zamítl odvolání známé herečky proti Rockstar a Take-Two, kteří jsou vlastníkem značky GTA.

TELLTALE TEASUJE NOVÝMI OBRÁZKY ZÁVĚREČNOU SEZÓNU THE WALKING DEAD 

Vývojář a vydavatel Telltale dnes vydal dva obrázky, kterými lehce dráždí fanoušky série The Walking Dead: The Final Season. Termín ani trailer zatím nejsou k dispozici.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno