Warner Bros. Interactive Entertainment s radostí oznamuje novou hru z LEGO světa inspirovanou filmy Incredibles (Úžasňákovi). LEGO The Incredibles je nová videohra, kde hráči převezmou kontrolu nad oblíbenými postavami z filmů Incredibles od Disney Pixar.

Zapojte do hry své přátele a kombinujte unikátní schopnosti jednotlivých členů rodiny Parr a zvítězte nad zločinem v LEGO světě plném zábavy a humoru. Hra LEGO The Incredibles vychází 15. 6. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Hra LEGO The Incredibles nabídne hodiny kreativní zábavy a strhujících dobrodružství pro celou rodinu. Pusťte se do objevování akčních příběhových úrovní a epického světa plného ikonických lokací, jako je Municiberg a Nomanisan Island, využívejte své unikátní super schopnosti a postavte městské darebáky před spravedlnost. LEGO The Incredibles navíc nabídne kooperativní mód pro dva hráče.

Přečti si  Dungeons and Dragons: Dark Alliance bude k dispozici v Xbox Game Pass v den vydání

LEGO The Incredibles vychází 15. 6. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Později bude hra dostupná i na konzoli Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno