I zkrácený pracovní týden, který jistě řada z nás přivítala s otevřenou náručí, přinesl hned několik zajímavých informací a odhalení, které si připomeneme v naší tradiční rubrice.

Úspěšné Far Cry 5, změna obchodování v CS:GO, návrat Spyra, stále rozbité Destiny 2, odhalení termínů vydání pro několik her a mnoho dalšího.

FAR CRY 5 DRUHOU NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ HROU UBISOFTU

Far Cry 5 zaznamenalo nejeden úspěch, kupříkladu v Anglii se stalo nejprodávanější hrou v historii značky. Navíc hra během prvního týdne překonala prodeje Far Cry 4 a stala se tak po The Division druhou nejúspěšnější hrou v rámci celé historie Ubisoftu.

Z SHADOW OF WAR ZMIZÍ MIKROTRANSAKCE

Middle-earth: Shadow of War

Hráči se přeci jen dočkají a z jinak vcelku vydařené hry Middle-earth: Shadow of War v průběhu tohoto roku zmizí mikrotransakce, které doslova hyzdí, jinak vydařenou hru. 17. červenec je oním dnem, kdy bude všechno zlato ze hry odebráno a to včetně tržiště.

CS:GO ZAVEDLO TÝDENNÍ COOLDOWN NA OBCHODOVÁNÍ SE SKINY

Valve se konečně snaží změnit systém obchodování se skiny v CS:GO a to tak, že na položky přidali sedmidenní obchodní cooldown na skiny, které získali. To znamená, že hráči budou muset počkat sedm dní než budou moci právě zobchodovanou položku moci dále prodat.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

SPIDE-MAN MÁ JIŽ TERMÍN VYDÁNÍ

Jedna z nejočekávanějších PlayStation 4 exkluzivit Marvel´s Spider-Man, o které Shawn Layden řekl, že je to titul prodávající konzole již zná svůj termín vydání. Ten byl stanoven na 7. září.

STŘÍLELO SE V CENTRÁLE YOUTUBE

Centrála Youtube v San Brunu v Kalifornii zažila minulý týden řádění ozbrojené ženy, díky níž byly poraněny celkem čtyři osoby. Nakonec žena zbraň otočila proti sobě a v centrále spáchala sebevraždu.

DIVINITY: ORIGINAL SIN 2 VYJDE V ZÁŘÍ NA KONZOLE

Bandai Namco oznámilo, že fantastická role-playing hra od Larian Studios Divinity: Original Sin 2 vyjde v srpnu také na konzole PlayStation 4 a Xbox One.

REMASTEROVANÁ TRILOGIE OBLÍBENÉHO DRÁČKA SPYRA VYJDE V ZÁŘÍ

Remaster Spyro: Reignited Trilogy byl oficiálně oznámen společností Activision a podtvrzen pro PS4 a Xbox One. Později by se mohl dráček objevit také na konzoli Nintendo Switch. Trilogie bude zahrnovat: Spyro the Dragon, Ripto’s Rage! a Year of the Dragon.

Přečti si  Vývojáři Warzone reagují na frustrující chybu, která stále umožňuje hráčům dostat se pod stadion

SHAQ-FU VYJDE NA KONZOLE A PC V ČERVNU

Hra Shaq-Fu: Legend Reborn, v níž basketbalová legenda Shaquille O’Neal vstupuje do dalšího kola kung-fu akce, vyjde na konzolích a PC 5. června.

BUNGIE ŘEŠÍ DALŠÍ POTÍŽE S DESTINY 2

Bungie, Destiny 2 a problémy, to je evergreen, který se snad nikdy neskončí. Jak se zdá, tak studio doslova nezvládá vlastní hru a to i přes to, že se snaží hráčům zavděčit seč mu síly stačí. Bohužel s každým pokusem přichází vlna opodstatněné kritiky. V současné době studio řeší potíže s režimem Rumble a k tomu se přidal i Iron Banner, který byl kvůli chybě zrušen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno