16. týden byl z pohledu Game Press opravdu výživný, především co se prací týče. Možná jste někteří zaznamenali drobné výpadky našeho magazínu. Ty byly spojeny s přesunem na lepší a výkonnější hosting, který by měl přispět k větší stabilitě a umožnit také nasazení nových funkčních prvků a zajistit tak další růst. Tímto bychom vám také rádi poděkovali za vaši schovívavost.

Padla ochrana Far Cry 5, noévé CoD: BO4 bez kampaně, Battle Royale možná i v Battlefieldu V, oznámen Serious Sam 4 a mnoho dalšího.

V OVERKILL´S THE WALKING DEAD SI BUDETE MOCI UPRAVIT VZHLED POSTAV

Overkill´s The Walking Dead by se letos konečně mělo dočkat svého vydání a tak tvůrci odhalují některé detaily.  Hra bude obsahovat skiny pro všechny čtyři hratelné charaktery, dí nimž si budou moci hráči postavy v tomto kooperačním FPS přizpůsobit. Jednotlivé úpravy by se měli vázat přímo k jednotlivým postavám a jejich minulosti.

DRM OCHRANA FAR CRY 5 PROLOMENA

Přesně 19 dní odolávalo Far Cry 5 všem hackerům.  Nejnovější díl Far Cry na svou ochranu používal software od společností Denuvo, EAC a VMProtect. Pro Ubisoft je to po Assassin´s Creed: Origins, který byl v tomto směru mnohem odolnější, velké zklamání.

MONSTER HUNTER: WOLRD ROZŠÍŘIL KULVE TAROTH

Do Monster Hunter: World přibylo nové monstrum, jedná se o dalšího z řady starších draků nazvaného Kulve Taroth. Společně s novým drakem přibylo i množství nových zbraní a armoru.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 BUDE BEZ KAMPANĚ

To, že Treyarch připravuje nové Call of Duty: Black Ops 4 je samozřejmá věc, ovšem dle všech dostupných informací se má jednat o první Call of Duty v historii, které vyjde bez příběhové kampaně. navíc má Treyarch pracovat na změnách v multiplayeru, který má mimo jiné nabídnout i režim Battle Royale.

BATTLEFIELD V BY MOHL V BUDOUCNU DOSTAT BATTLE ROYALE MÓD

Podle dostupných informací vývojáři z DICE pracují na prototypu Battle Royale režimu pro nadcházející Battlefied V, který do hry může, ale také nemusí být nasazen. Rozhodně jej hra nebude obsahovat od samotného startu. Režim by mohl vyjít jako samostatný dodatek ke hře, podobně jako tomu bylo v případě Fortnite.

GOD OF WAR DOSTANE FOTO MÓD

Sony Interactive Entertainment představila fotografický režim v God of War, který bude součástí nejnovějšího dílu God of War. Režim má hráčům nabídnout širokou řadu funkcí a to včetně změn výrazů hlavních hrdinů. Budete si tak moci vytvořit a prohlédnout smějícího se Kratose.

OZNÁMEN SERIOUS SAM 4: PLANET BADASS

Chorvatští vývojáři z Croteam oznámili během letošního ročníku Reboot Develop 2018 vývoj Serious Sam 4 s podtitulem Planet Badass. Vývojáři zároveň představili také půlminutový teaser trailer. Dle dostupných informací by se mělo jednat o hru v otevřeném světě.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

FILMU THE DIVISION SE UJME REŽISÉR FILMU DEADPOOL 2

David Leitch je velmi zaneprázdněný člověk, který nedávno dokončil práce na filmu Deadpool 2. Ten nyní pracuje na spinoffu Fast & Furrious a v příštím roce se má ujmout natáčení filmu The Division. Na film mají dohlížet  Jessica Chastain a Jake Gyllenhall, aby byl zachován celkový koncept hry. První klapka by měla padnout během příštího roku.

BATTLEFIELD 1 BY MĚL DOSTAT JEŠTĚ 6 NOVÝCH ZBRANÍ

Datamineři objevili v souborech Battlefieldu 1 na sedm zbrusu nových zbraní v herních souborech Battlefieldu 1, ovšem kdy a zda vůbec se zbraně ve hře objeví zůstává nadále otázkou. Pokud se zbraně ve hře objeví, tak nejpozději do konce června, do této doby se DICE zavázalo dodávat do hry stále čerstvý obsah.

DLC WARMIND BY MĚLO DO DESTINY 2 PŘINÉST NOVÝ REŽIM

Vybraní novináři a YouTubeři měli možnost navštívit Bungie a zahrát si nadcházející rozšíření Warmind pro Destiny 2. Následně přišli s informací, že rozšíření přinese zcela nový a dosud nevídaný herní režim, který je velmi zábavný a představuje pro hráče značnou výzvu. Zda se jedná o aktivitu Deep Stone Crypt, zatím není jasné.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno