35. týden se nese ve znamení posledního prázdninového týdne a my se opět jdeme podívat na to co nám na GAME PRESS přinesl za herní zajímavosti.

Masivné únik informací k Destiny 2, ukončena výroba prvního Xboxu One, eSport a Olympijské hry, umírající LawBreakers a mnoho dalšího.

STREET FIGHTER 5 OBDRŽÍ NOVOU POSTAVU JMÉNEM MENAT

Capcom představuje zcela novou postavu do své bojovky Street Fighter 5, ta se jmenuje Menat a na její schopnosti se můžete podívat níže ve videu.

RECORE DEFINITIVE EDITION

Vyšla vylepšená verze hry Recore exkluzivní hra pro Xbox One dostala grafické vylepšení i něco málo nového obsahu. Navíc pro majitele původní hry vše zdarma.

PRVNÍ VERZE XBOX ONE SE JIŽ NEVYRÁBÍ

Microsoft oficiálně oznámil ukončení první verze konzole Xbox One, ve výrobě tak zůstanou již jen verze Xbox One S a Xbox One X.

TIME RECOIL VYCHÁZÍ NA XBOX ONE

V nové Top down hře Time Recoil, která vychází na Xbox One bude hrát hlavní roli zpomalování času, díky němu budeme schopni likvidovat nepřátele a čím více jich zneškodníme, tím delší bude zpomalení času.

Přečti si  Ratchet and Clank: Rift Apart vám na PS5 zabere 42 GB

ROCKSTAR GAMES MOŽNÁ OŽIVILI HRU S NÁZVEM AGENT

Agent od Rockstar Games by mohl být znovu ve vývoji, ovšem za předpokladu, že budeme věřit nejnovějšímu úniku informací.

LAWBREAKERS POMALU ALE JISTĚ UMÍRÁ

Multiplayerová FPS hra LawBreakers od NEXON a Boss Key Productions  si sice u recenzentů nevedla špatně, ale počty hrajících hráčů hovoří o opaku. Denní průměr se pohybuje okolo 692,1 hráčů z celého světa.

DELL PŘEDSTAVIL DVA NOVÉ PROHNUTÉ MONITORY ŘADY ALIENWARE

Společnost Dell představuje dva zcela nové modely monitorů s označením Alienware, oba budou prohnuté a ultrawide konkrétně se jedná o modely AW3418DW a AW3418HW.

GOD OF WAR NABÍDLO NĚKOLIK KRÁSNÝCH ARTWORKŮ

god of war

Studio Santa Monica, které stojí za sérií God of War nám nabídlo několik velmi působivých artworků, které nám napovídají něco o tom do jakého prostředí bude hra zasazena a jak moc bude severní vítr krutý.

NOVÝ SOUTH PARK VYJDE VE VŠECH ZEMÍCH BEZ CENZURY

https://youtu.be/uOZf8MjbQu0

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

Skvělá zpráva pro fanoušky South Parku, hra bude obsahovat všechen materiál přesně tak jak tvůrci z Ubisoftu zamýšleli a oproti předchozímu dílu je to jen dobře.

ZAJÍMAVÝ UKRAJINSKÝ TEMNÝ THRILLER MY EYES ON YOU

 

Ukrajinské studio představilo svůj detektivní akční titul My Eyes on You. Zavede nás do neon-noir vize Chicaga, kde se s analytikem FBI pokusíme postavit proti svým démonům a chytit nepolapitelného Carnival mana, muže v červené masce.

NÁSILÍ VE HRÁCH BRÁNÍ ESPORTU VSTOUPIT MEZI OLIMPIJSKÉ SPORTY

Při současném pohledu na videohry a eSport, které procházejí fází přijímání na olympijské hry, se zaměření posunulo na celkové násilí, které obklopuje toto soutěžní médium.  A to se neslučuje s tím co olympijské hry představují a sice poselství míru.

MASIVNÍ ÚNIK INFORMACÍ O DESTINY 2

Bungie unikl téměř veškerý obsah Destiny 2 příspěvek obsahující řadu spoilerů hovoří například o exotických zbraních, armoru, maximálním Power (dříve Light) a jej dosáhnout, o fungování Xura, i o Toweru v2.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno