První školní týden utekl jako voda a nesl se převážně ve znamení nových informací z výstavy PAX West 2017. Podívejme se tedy co jsme se v 36. týdnu na GAME PRESS dozvěděli zajímavého.

Vyšlo očekávané Destiny 2, Final Fantasy XV se nebrání Nude módu, Assassin´s Creed bude obsahovat sex a násilí, L.A. Noire vyjde na na PS4 a Xbox One a mnoho dalšího.

ASSASSIN´S CREED: ORIGINS BUDE OBSAHOVAT SEX A NÁSILÍ

Rada pro hodnocení softwarových programů (ESRB) ukázala své shrnutí pro Assassins Creed Origins. Stejně jako předchozí díly série, nadcházející Origins skončil s hodnocením Mature.

LAWBREAKERS POKUS O ZÁCHRANU

Multiplayerové FPS LawBreakers začne již behěm září a v průběhu celého podzimu dostávat množství nového obsahu, vývojáři tak reagují na negativní ohlasy hráčů. Otázka je, zda to pomůže.

RESIDENT EVIL 7 VYJDE V GOLD EDICI

Capcom s chystá vydat Gold Edici Resident Evil, ta bude obsahovat všechny přídavky i ty nevydané Not a Hero a End of Zoe.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

VYŠLO DLC SABOTAGE PRO SNIOPER GHOST WARRIOR 3

Vyšlo DLC pro Sniper Ghost Warrior 3 s názvem Sabotage, které jak jsme již dříve informovali má objasnit děj předcházející hlavnímu příběhu.

ROCKSTAR VYDÁ L.A. NOIRE NA SOUČASNÉ KONZOLE

Rockstar Games potěšil zřejmě řadu fanoušků detektivních příběhu opravdu nečekanou zprávou. Už 14. listopadu totiž znovu vydá svou vynikající detektivku.

BYL PŘEDSTAVEN ZÁŘIJOVÝ UPDATE PRO GEARS OF WAR 4

Nový update pro Gears of War 4 znovu přidává dvě mapy a několik dalších doplňků. Vylepšení se dočká také matchmaking. Více v novince.

VÝVOJÁŘI FINAL FANTASY XV NEBUDOU BRÁNÍT NUDE MÓDŮM

S vydáním Final Fantasy XV na PC se zcela jistě dočkáme Nude módu, který jak už ývá zvykem bude mezi prvními.

KNACK 2 BYL DÍKY CHYBĚ SONY V NĚKOLIKA ZEMÍCH ZDARMA

Plošinovka Knack 2 byla v hned v několika regionech zcela zdarma, konkrétně se jednalo o Nový Zéland, Austrálii a Rusko.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

VYŠLA JEDNA Z NEJOČEKÁVANĚJŠÍCH HER ROKU DESTINY 2

Vyšla jedna z nejočekávanějších FPS her tohoto roku a to Destiny 2, kterou provází opět masivní hype, ale také velký úspěch minimálně v počtu současně hrajících hráčů, který na PS4 a Xbox One dle údajů Bungie přesáhl 1,2 miliónu hráčů. Více od Destiny 2 se může dočíst v naší speciální rubrice, která je této hře věnována.

PLAYSTATION VR JE NYNÍ CENOVÉ DOSTUPNĚJŠÍ

Česká pobočka Sony PlaStation oznámila cenové zvýhodnění PlayStation VR. Od 8. září budou produkty PlayStation VR dostupné za nové, atraktivnější ceny.

CD PROJEKT ÚDAJNĚ INTENZIVNĚ PRACUJE NA CYBERPUNK 2077

Cyberpunk 2077 je ve velmi intenzivním vývoji, způsobuje velké výkyvy v nákladech CD Projektu. Cyberpunk 2077 titul je do značné míry stále záhadou.

BARVA PLETI JAKO STUPEŇ OBTÍŽNOSTI V SOUTH PARKU

Ubisoft zapracoval do své připravované hry South Park: The Fractured But Whole výběr obtížnosti hry podle barvy pleti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno