Konec září a s ním spojený 39. týden přinesl několik zajímavostí z herního průmyslu.

Představení Star Wars Battlefront II, ukázka mapy z Need For Speed: Payback, nové informace o Atariboxu, vznik dokumentární série o Zaklínači a mnoho dalšího.

CALL OF DUTY: WWII WAR REŽIM SE DOČKÁ ROZŠÍŘENÍ V DLC

Scott Whitney ze Sledgehammer Games ve video rozhovoru potvrdil, že studio chystá rozšířit War režim v Call of Duty: WWII v DLC. Zárovň si pochvaluje zpětnou odezvu hráčů na tento režim, který byl součástí beta testů.

CAPCOM CHYSTÁ VYDÁNÍ RESIDENT EVIL REVELATIONS NA SWITCH

Resident Evil: Revelations byla jakousi odbočkou od hlavní příběhové linie této série, která byla vyprávěna v podobě epizod. Capcom se rozhodl tyto dvě hry z universa Resident Evil vydat na Nintendo Switch.

NEED FOR SPEED: PAYBACK PŘEDSTAVILO MAPU 

Dle představení mapy by se mělo jednat o největší mapu, která kdy v sérii Need For Speed byla a má hráčům nabídnout různé druhy oblastí od pouští, kaňonů, přes hory až po město.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

STAR WARS BATTLEFRONT II PŘEDSATVENO

EA společně s Dice komploetně představilo Star Wars Battlefront II. Konkrétně v Galaxy Assaulte budou k dispozici tři mapy z prequel éry, pět map z původní trilogie a tři mapy z nové série. Konkrétně v Galaxy Assaulte budou k dispozici tři mapy z prequel éry, pět map z původní trilogie a tři mapy z nové série. Více v novince.

ATARIBOX MÁ BÝT VÍCE JAKO VELKÉ KONZOLE

Atari nám zatím svou připravovanou konzoli jen teasuje a oficiálně bylo představeno opravdu málo, jako že má stát na PC základech a to PC střední třídy.

NVIDIA BUDE ROZDÁVAT MIDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

Nvidia oznámila připravovaný balíček Forge Your Army v rámci kterého budou ke kartám GeForce GTX 1080 a GTX 1080 Ti rozdávat majitelům hru Middle-Earth: Shadow of War.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

ODHALEN NOVÝ TRAILER NA RED DEAD REDEMPTION 2

 

Nový trailer na Red Dead Redemption 2 nám ukazuje více z příběhu hry. Přesněji ukazuje příběh bandity banditů Arthura Morgana a gangu Van der Linde a jejich drsnou cestu přes srdce Ameriky.

TVŮRCI PLANET OF THE APES JDOU K SOUDU S FOX ENTERTAINMENT

Planet of the Apes bylo naplánováno jako doprovodný titul k filmu  War for the Planet, ale podle  The Hollywood Reporter se vývoj změnil na soud.

VZNIKÁ DOKUMENTÁRNÍ SERIÁL O HERNÍ SÉRII ZAKLÍNAČ

Série bude zachycovat historii a vývoj herní série. Bude mít šest částí a první vyjde již 2. října. Tvůrci této dokumentární série nás lákají trailerem k jejímu sledování.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno